White Shot Diş Beyazlatma Bandı

Dişlerin sararması, genellikle ağız hijyeninin tam olarak sağlanamadığı durumlarda yiyeceklerin ve içeceklerin diş üzerinde bir plaka oluşturması durumu olarak tanımlanabilir. Yeteri kadar temizliğine özen gösterilmemesi durumunda dişler bir süre sararmaya başlar. Bu durumun en büyük nedenlerinden biri ise yemeklerin diş yüzeyinde bıraktığı asitler olmuştur. Yemek yedikten sonra diş yüzeyine yayılan yemek kalıntıları bir süre sonra asitlenerek diş yüzeyine ve hatta diş minesine kadar zarar vermektedir. Bu nedenle yemek yedikten sonra dişlerin fırçalanması ve bilhassa gece yatmadan önce fırçalanması diş sararmasına karşı alabileceğimiz en önemli tedbirlerden biridir.

White Shot Diş Beyazlatma Bandı Nedir?

Daha çok diş konusunda hassas olan ve bu nedenle kişilerin sıklıkla kullanmayı tercih ettikleri diş beyazlatma yöntemlerinden biride white shot olmuştur. White shot özellikle sararan dişlerden şikayetçi olan kişilerin kullanmayı tercih ettiği diş beyazlatma bantlarıdır. Farklı kullanım özelliği olan ve kısa sürede güvenle gülümsemenizi sağlayan white shot, set halinde olan ve kolay kullanım özellikleri bulunan diş beyazlatma bantlarından oluşmaktadır.

White Shot Setinin İçeriği Nedir?

Diş beyazlatma konusunda bizlere yardımcı olan ve set halinde olan White shot setinin içerisinde; 14 adet alt dişler için, 14 adet üst dişler için toplamda 28 adet diş bandı bulunmaktadır. 1 kutusu 14 günlük kullanım için olan White shot, aynı zamanda kolay kullanım özelliklerine sahip olan diş beyazlatma bantlarından oluşmaktadır. Hiçbir yan etkisi olmayan ve bu nedenle herkesin güvenle kullanabileceği White shot belirli özelliklere sahip olan şeffaf diş beyazlatma bantlarından oluşmaktadır.

White Shot Bantları Nasıl Kullanılır?

Diş yüzeyine kolayca yapışabilme özelliği ile üretilmiş olan white shot, kolay kullanımı nedeniyle gün içerisinde istediğiniz saatte kullanabileceğiniz bir üründür. Şeffaf jelatin üzerindeki bantları ambalajından dikkatli bir şekilde çıkarıp üst ve alt dişlerinize ayrı ayrı olmak üzere yapıştırın. Yaklaşık 30 dakika kadar dişlerinizde kalmasını sağlayın ve ardından bantları çıkararak dişlerinizi fırçalayın.

White Shot Diş Bandı için Sipariş Nasıl Verilir?

Kampanyalı ve uygun fiyatlar ile birlikte Ankara, Aydın, Kütahya, Osmaniye, Hakkari, Trabzon, Artvin, İzmir, İstanbul ve daha birçok şehrimizden kolaylıkla White shot diş beyazlatma bandına sahip olabilirsiniz. White shot hakkında daha fazla bilgi almak ve sipariş vermek için sitemiz üzerinde bulunan sipariş formunu doldurabilir ve kolay ödeme seçenekleri ile birlikte sizde White shot bantlarına sahip olabilirsiniz.

White Shot Avrupa’dan Nasıl Sipariş Verilir?

En uygun ve avantajlı fırsatlar ile birlikte Almanya, Amsterdam, Norveç, Polonya, Lüksemburg, Kanada, Oslo ve daha birçok Avrupa ülkelerinden sipariş verebilir ve kısa bir sürede White shot’a sahip olabilirsiniz. Daha detaylı bilgi ve sipariş için sitemizi takip edebilir kampanyalar hakkında bilgi alabilirsiniz.

Aşağıdaki Kelimelerden Sitemize Ulaştınız;
white shot, white shot nedir, white shot diş beyazlatma, white shot diş beyazlatma bandı, white shot nasıl kullanılır, diş beyazlatma bandı nasıl kullanılır, diş beyazlatma bandı, diş, diş beyazlatma, diş beyazlatıcı, diş beyazlatıcı, sağlıklı dişler, dişler nasıl beyazlar, diş beyazlatıcı ürünler, diş beyazlatıcı jel, diş beyazlatıcılar, diş beyazlatıcı bant, diş beyazlatıcı toz, diş beyazlatıcı eczane, diş beyazlatma ankara, diş beyazlatma aleti, diş beyazlatma acıtırmı, diş beyazlatma aparatı, diş beyazlatıcı bant kullananlar, diş beyazlatıcı bant fiyatları, diş beyazlatıcı bitkisel ürünler, dişler neden sararır

Ürün Seçiniz


Teslimat Bilgileriniz
Ad Soyad
Telefon Numaranız
E-Posta
Teslimat Adresi
Ülke
Şehir
İlçe
Sipariş Notu

Ödeme Yapınız

Kredi Kartı İle Ödeme
Kart Sahibi
Kart Numarası
Son Kullanım Tarihi
CVC

Mesafeli Satış Sözleşmesini Okudum ve Kabul Ediyorum. Bu bilgiyi göndererek, yukarıda vermiş olduğum bilgiler doğrultusunda benimle iletişime geçme yetkisini vermiş bulunuyorum. Bu web sayfasının Gizlilik Politikasını kabul ediyorum.