Uzamax Kullanıcı Yorumları

Toplumda nadir olarak  görülse de dikkatleri çeken hastalıklardan biride cüceliktir. Birbirinden farklı çeşitleri olan cücelik türlerinden biride hipofizer cücelik’tir. Hipofizer cücelik ; Hipofiz bezinin yetersiz çalışması sonucunda anormal yavaş büyüme ve boy kısalığının oluşmasıdır. Genellikle Boy 3. persantilin altında, büyüme hızı  4 yaşından önce yılda 6 cm’den az, 4-8 yaşlarında yılda 5 cm’den az ve ergenlikten önce yılda 4 cm’den azdır. Kemik yaşları, kronolojik yaşın 2 yıl gerisindedir. Bu çocuklarda boy kısalığı olsa da üst ve alt gövde arasındaki orantılar gayet normaldir. Ancak ergenlik gelişimi bir türlü başlamaz. Vakaların birçoğunda büyüme geriliği birinci yaşa doğru fark edilir. 

Hipofizer cücelik olarak adlandırılan bu hastalığın belirtileri ise; Başları yuvarlak olur baş büyüklüğü ise boylarıyla değil, kronolojik yaşlarıyla uyumludur. Ancak yüz görünümü kronolojik yaşa göre daha gençtir. Yüzleri kısa, geniş ve yüz hatları birbirine yakın olup yüz ortasında toplanmış bir görünüme sahiptir. Alın kemiği belirgin olup burun kökü çökük ve eğer şeklindedir. Gözler daha belirgin ve hafif dışa doğrudur. Alt çene ve çene iyi gelişmemiştir ve bu nedenle dişler daha geç çıkar. Boyun kısa, gırtlak  küçüktür. Ayrıca yüz kemikleri yeteri kadar gelişmediği ve larinksin küçük olmasından dolayı sesleri daha incedir.

Uzamax Kapsül ve Bitkisel Toz Nedir?

Son zamanlarda birçok kişi tarafından kullanılan uzamax, toz ve kapsül olmak üzere iki farklı şekilde de tüketilmektedir. Toz uzamax içerisinde; harnup tozu, buğday tozu, çavdar unu, soya unu, karanfil tozu, tarçın tozu, yulaf unu, keten tohumu gibi doğal ürünlerin toz halleri bulunurken uzamax kapsül içerisinde ise; bakır, demir, çinko, fosfor, flor, kalsiyum, kükürt, magnezyum, mangan, potasyum, selenyum, silisyum, sodyum, B1, B2, B3, B6, B9, C vitamini, E vitamini ve Omega 3-6 bulunmaktadır.  Hem kapsül hemde bitkisel toz şeklinde olan uzamax bu nedenle kullanımları da birbirinden farklıdır. Uzamax kapsülü tek başına su ile tüketebileceğiniz gibi uzamax tozu süt, yoğurt, meyve suyu, pekmez gibi besinlere karıştırarak kolaylıkla tüketebilirsiniz.

Uzamax Kapsül ve Uzamax Toz Nasıl Kullanılır?

Uzamax Toz:5 yaşından küçük çocuklar için; günlük 6 gram olmak üzere yani sabah, öğle ve akşam 1 çay kaşığı bir bardak süt içerisine katarak tüketmelidir. 5 yaşından büyükler için ise; günde 12 gram yani sabah, öğle ve akşam 1 tatlı kaşığı 1 bardak süt ya da meyve suyu içerisine katarak içebilirler. Tok ya da aç karnına ya da öğün aralarında rahatlıkla kullanabileceğiniz bir üründür.

Uzamax Kapsül: Bir kutu 1 aylık kullanım için olan uzamax kapsül içerisinde 90 adet kapsül bulunmaktadır. Sabah, öğle ve akşam yemeklerinden sonra 1’er kapsül olmak kaydıyla günde 3 defa kullanılmaktadır.

Uzamax Kullanmanın Yan Etkileri

İlaç olmayan ve sadece bitkisel takviye olan uzamax içerisinde doğal besinlerin ve bazı bitkilerin bulunmasından dolayı herhangi bir zararı olmamakla birlikte şimdiye kadar herhangi bir yan etki göstermemiştir. Bunun dışında 1-10 arası yaş aralığına uzamax toz , 10-25 yaş aralığında uzamax kapsül kullanılması tavsiye önerilmektedir. Çocukların ulaşamayacağı yüksek ve serin yerlerde muhafaza edebilirsiniz. Ayrıca kapsülleri önerilen miktarın dışında kullanmamaya dikkat edin.

Uzamax Nerede Satılır?

En avantajlı fiyatlar ile birlikte Ankara, Denizli, Isparta, Bolu, Düzce, Kırıkkale, Kırşehir, İzmir, İstanbul ve daha birçok şehrimizden kolaylıkla uzamax’a sahip olabilirsiniz. Uzamax hakkında daha fazla bilgi almak ve sipariş vermek için sitemiz üzerinde bulunan sipariş formunu doldurabilir ve kolay ödeme seçenekleri ile birlikte sizde uzamax kapsül ve toz karışımına ulaşabilirsiniz. Ayrıca 3 adet ve daha fazla uzamax siparişi vermeniz durumunda silikon tabanlık hediye. Konforlu olan ve silikon olması nedeniyle sizi rahatsız etmeyecek olan yükseltici tabanlığı ayakkabınızın topuk kısmına yerleştirmeniz yeterli.

Uzamax Avrupa’da Nerede Satılır?

En uygun ve kampanyalı fiyatlar ile birlikte Avrupa siparişi için Almanya(Germany), Lüksemburg(Luxembourg), İtalya(İtaly), Fransa(France), Yunanistan(Greece), Hollanda(Netherlandas) ve daha birçok Avrupa ülkelerinden sipariş verebilir ve kısa bir sürede uzamax’a sahip olabilirsiniz. Daha detaylı bilgi ve sipariş için sitemizi takip edebilir kampanyalar hakkında bilgi edinebilirsiniz.

Aşağıdaki Kelimelerden Sitemize Ulaştınız;
uzamax, uzamax nedir, uzamax kullananlar, uzamax toz, uzamax ne kadar boy uzatır, uzamax yorumları, uzamax kapsül kaç cm uzatır, uzamax kullanımı, uzamax toz kullananlar, uzamax kapsül mü toz mu, uzamax ayda kaç cm uzatır, uzamax ankara, uzamax aç karnına mı, uzamax al, uzamax adana, uzamax antalya, uzamax ayak tabanlığı, uzamax azerbaycanda, uzamax avrupa, uzamax boy uzatır mı, uzamax boy ne kadar uzatır, uzamax boy uzatıcı kullanıcı yorumları, uzamax bayileri, avrupa, almanya, uzamax avrupa, uzamax sipariş, uzamax fiyatı, yunanistan, hollanda, fransa, avrupa ülkeleri ve başkentleri, hipofizer nedir, hipofizer cücelik

 

Ürün Seçiniz


Teslimat Bilgileriniz
Ad Soyad
Telefon Numaranız
E-Posta
Teslimat Adresi
Ülke
Şehir
İlçe
Sipariş Notu

Ödeme Yapınız

Kredi Kartı İle Ödeme
Kart Sahibi
Kart Numarası
Son Kullanım Tarihi
CVC

Mesafeli Satış Sözleşmesini Okudum ve Kabul Ediyorum. Bu bilgiyi göndererek, yukarıda vermiş olduğum bilgiler doğrultusunda benimle iletişime geçme yetkisini vermiş bulunuyorum. Bu web sayfasının Gizlilik Politikasını kabul ediyorum.