Tereson Ayak Kokusu Kremi

Kişiyi ve bulunduğu ortamı rahatsız eden durumlardan biride ayak kokusudur. Daha çok erkeklerde sık rastladığımız ayak kokusu ayakların fazla terlemesi ile meydana gelmektedir. Özellikle uzun süre kapalı kalan ve hava almayan ayaklar bir süre sonra fazlasıyla terlemeye başlar ve ayak kokusunu meydana getirir. Bunun dışında kişide ayak mantarı varsa ayak kokusu çok daha fazla ve uzun süre devam etmektedir. Enfeksiyon halinde olan ayak mantarı genellikle ayak parmak aralarında oluşmaktadır ve havasız kalması ve tedavi edilmemesi durumunda daha fazla yayılarak neredeyse tüm ayağı kaplar. Ayak kokusunun en büyük nedeni olan ayak mantarı tedavi edilmez ise ayak kokusundan kurtulmanız da mümkün olmayabilir. Bu nedenle öncelikle ayak mantarını tedavi ettirmey ihmal etmeyin. Tedavi sonucunda mantarda iyileşme görülmesine rağmen ayak kokunuz hala devam ederse ayaklarınızın terlememesine dikkat ederek daha çok hava alabilen ayakkabılar kullanmayı tercih edin.

Tereson Nedir?

Sprey ve ayak kremi olmak üzere iki farklı üründen oluşan Tereson, son zamanlarda birçok kişi tarafından tercih edilen ürünlerden biri olmuştur. Tereson spreyi problemli olan avuç içi, koltuk altı ve diğer bölgelerde kullanabileceğiniz gibi Tereson ayak kremini, sadece ayak bölgesinde kullanmalısınız.

Tereson Sprey Nedir?

50 ml. şişe içerisinde bulunan tereson spreyi, her gece yatmadan önce kullanmalısınız. Tereson spreyi kullanmadan önce ilk olarak uygulanacağı bölgeyi mutlaka yıkayıp kuruttuktan sonra tereson spreyi kullanın. Ertesi sabah il olarak Tereson uyguladığınız bölgeyi yıkayıp temizlemeyi ihmal etmeyin. Bu nedenle Tereson spreyi sadece gece yatmadan önce problemli olan ve fazla terleme sorunu yaşadığınız bölgeye aşırıya kaçmadan az miktarda uygulayın.

Tereson Ayak Kremi Nedir?

Tereson ayak kremini ayaklarınızı yıkayıp kuruttuktan sonra tüm ayağınıza ve özellikle parmak aralarına ince bir tabaka halinde sürerek yedirmeniz yeterli olacaktır. Daha sonra normal ya da pamuklu bir çorap giyin ve kremin emilmesini sağlayın. Tereson ayak kremi miktar olarak 50 ml.’dir. Tereson Zararlı mı?

Herkesin rahatlıkla kullanabileceği tereson, sadece hassas cilde sahip olan ve ürünü kullandıktan sonra herhangi bir tahriş ve kızarıklık yaşayan kişilerin kullanmamaları ve kullanmaları durumunda o bölgeyi yıkamaları önerilmektedir. Hasarlı, tahriş olmuş ve yeni tıraş edilmiş cilde uygulamayınız. Gözle temas ettirmeyiniz. Teması halinde bol su ile yıkayıp doktorunuza başvurunuz. Hamile ve emziren bayanların kullanması tavsiye edilmez. Bunun dışında çocukların ulaşamayacağı yerlerde muhafaza edebilirsiniz.

Tereson Nereden Bulurum?

En ucuz ve kampanyalı fiyatlar ile Ankara, Çorum, Kayseri, Manisa, Ardahan, Nevşehir, Rize, Edirne, İstanbul ve daha birçok şehrimizden rahatlıkla Tereson temin edebilirsiniz. Ürün hakkında detaylı bilgi almak ve sipariş vermek için sitemiz üzerinden sipariş formunu doldurarak kolay ödeme seçenekleri ile birlikte sizde Teresona sahip olabilirsiniz.

Tereson Satışını Yaptığımız Avrupa Ülkeleri

Tereson Avrupa’da nereden bulurum? En ucuz ve kampanyalı fiyatları ile birlikte Almanya, Beyaz Rusya, Sırbistan, Arnavutluk, Çek Cumhuriyeti, Moldova ve daha birçok Avrupa ülkelerinden sipariş verebilir ve kısa bir sürede bu ürüne sahip olursunuz. Daha detaylı bilgi ve sipariş için sitemizi takip edebilir kampanyalar hakkında bilgi edinebilirsiniz. Aşağıdaki Kelimelerden Sitemize Ulaştınız;

tereson, tere son, tereson nedir, tereson nereden bulurum, tereson fiyat, tereson yan etkileri, tereson zararlı mı, tereson satış noktaları, tereson satın al, tereson kampanya, tereson en ucuz, tereson içeriği, tereson krem, tereson Ankara, tereson ayak kokusu kremi, tereson ayak kokusu kremi kullananlar, tereson ayak kokusu, tereson al, avrupa, sipariş, tereson avrupa, tereson almanya, tereson germany order, ayak kokusu, ayak kokusu nasıl geçer, ter kokusu, ayak kokusu, ayak mantarı koku yapar mı, el terlemesi, ayak terlemesi

Ürün Seçiniz


Teslimat Bilgileriniz
Ad Soyad
Telefon Numaranız
E-Posta
Teslimat Adresi
Ülke
Şehir
İlçe
Sipariş Notu

Ödeme Yapınız

Kredi Kartı İle Ödeme
Kart Sahibi
Kart Numarası
Son Kullanım Tarihi
CVC

Mesafeli Satış Sözleşmesini Okudum ve Kabul Ediyorum. Bu bilgiyi göndererek, yukarıda vermiş olduğum bilgiler doğrultusunda benimle iletişime geçme yetkisini vermiş bulunuyorum. Bu web sayfasının Gizlilik Politikasını kabul ediyorum.