Teff Slim Çayı Nedir? Teff Slim Çayı İçerik nedir? Teff Slim Çayı Kullanımı nasıldır? Teff Slim Çayı ne işe yarar?

Tam tahıllı diyetlerin kilo vermede sağladığı faydaları bilmeyen yoktur. İçeridkleri yükske miktardaki lifler sayesinde kişini daha kolay ve hızlı kilo vermesini sağlarlar. Bu tahıllara örnek oalrak ele alacağımız tahıl çeşidi ise bugün teff tohumu!

Teff tohumu içerdiği yüksek besinler ile sizlere hem enerji hem de kilo kaybı için müthiş yardımlarda bulunabilir. Teff tohumunun yanına eklenen diğer şifalı bitkiler ile daha kaliteli bir kilo verme aracı elde edilebilir. Bunun için sizlere ise teff slim çayını önerebiliriz. İçerisinde bulundurduğu bitkiler tek tek incelendiğinde zayıflamak ne kadar faydalı oldukları görülebilir. Haydı bu mükemmel bitki karışımı çayını daha yakından tanıyalım.

Teff Slim Nedir?

Vücutta yakılan yağların oluşturduğu ödemleri vücuttan atabilir. Bu sayede verdiğiniz kiloları tekrar almanızı önleyebilir. Gün boyu hızlı çalışan bir metabolizma , iştah düşürebilmesi ve sindirimi düzenlemesi de ek yardımlarındandır. Teff slim sizlere zayıflama konusunda oldukça yardımcı olacak yeni trend zayıflama ürünlerindendir.

Teff Slim İçerik

Teff Slim içerisinde; teff tohumu, bamya çiçeği, biberiye, funda, yeşil kahve, sandalos sakızı, kitre, zamkı, tarçın, mate yaprağı, kuşburnu, yeşil çay, kuinoa tohumu, chia tohumu, barut ağacı kabuğu, aspir tohumu, Lepidyum, mac, kiraz sapı, limon otu, acai bitkileri bulunmaktadır.

Teff Slim Kullanımı

Bir fincan veya bir bardak kaynar suya, bir paket teff slim atılır, 4 dakika demlenilir.

Sabahları aç karna, kahvaltıdan yarım saat önce içilir.

Teff Tohumu Çayı Saklama Koşulları

Oda sıcaklığında, kutusunun içerisinde saklayınız!

Teff Slim Etkileri

Yağ yakıldıktan sonra biriken ödemi atabilir

Toksinleri atabilir

Bağırsak sistemini düzenleyebilir.

Sindirim sistemine iyi gelebilir.

Mide rahatsızlıkları için yardımcı olabilir

Vücutta biriken toksinleri temizleyebilir

Ödemlerin atılmasına yardım eder

Vücudun enerjik olmasını sağlar

Yağ yakımına yardım eder

Verilen kiloların geri alınmaması engelleyebilir

Teff Tohumu Çayı Zararları Nedir?

Bilinen herhangi bir yan etkisi bulunmamaktadır. Herhangi istenmeyen bir durum gerçekleşir ise doktorunuza başvurmanızı öneririz.

Hamilelikte kullanmak için mutlaka doktorunuza danışın.

 

Teff Slim bir ilaç değildir, takviye edici gıdadır!

BİZE BU KELİMELERDEN ULAŞTINIZ: Teff Slim, Teff Slim, Teff Slim yorumları, Teff Slim şikayet, Teff Slim nerede satılır, Teff Slim ekşi, Teff Slim nedir, Teff Slim şikayet var, Teff Slim ne kadar, Teff Slim, Teff Slim kullananlar, Teff Slim fiyatları, Teff Slim eczane, Teff Slim fiyatı, Teff Slim fiyati nedir, Teff Slim instagram, Teff Slim içindekiler, Teff Slim kullanıcı yorumları, Teff Slim sipariş, Teff Slim satan eczaneler, Teff Slim yorumlar

Geleneksel Bitkisel Tıbbi Ürünler Yönetmeliği: 01.10.1985 tarihli ve 5777 sayılı Aktarlar, Baharatçılar ve benzeri dükkanlar hakkında genelge ile Aktar ve Baharatçılara ilişkin açılış ve denetim işlemleri ile adı geçen yerlerde belirli koşullar altında Bitki ve Drogların satılabilmesine izin verilirmiştir. Bu genelge ile satılması mahzurlu ve tehlikeli olan maddelerde belirtilmektedir.

T.C. Sağlık Bakanlığı Türkiye İlaç ve Tıbbi Cihaz Kurumu:
Geleneksel Tıbbi Ürünler ve Gıda Takviyeleri hakkında bilinmesi gerekenler başlıklı bilgilendirmesinde: “Dünyanın pek çok ülkesinde Bitkisel ürünlerin “Fitoterapi” adı altında Sağlık alanında kullanıldığı bilinmektedir. “Geleneksel Bitkisel Tıbbi Ürünler Yönetmeliği” tüm ince ayrıntıları ve detayları düşünülerek hazırlanıp vatandaşlarımızın sağlığını koruyacak bir çerçevede uygulamaktayız.”

Satışa sunulan (Bitkisel ve Gıda Takviyesi mahiyetindeki vb.) ürünler ile alakalı olarak T.C. Sağlık Bakanlığı Türkiye İlaç ve Tıbbi Cihaz KurumuGeleneksel Bitkisel Tıbbi Ürünler Yönetmeliği” ve T.C Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı ilgili kanunlarında yayımlanan yasa gereği Bitkisel Ürünlerin Bitkisel drogların Gıda Takviyesi vb. ürünlerin Tanıtım ve Reklamlarında Endikasyon Belirten, Hastalıkları Rahatsızlıkları Tedavi eden Hastalığı iyileştirdiği gibi yazıların ve Sağlık Beyanlarının bulunması yasaklandığından dolayı Ürünler ile ilgili bu kısımda Ürün Markası, Ürün Adı, Ürünün İlgili Bakanlık İzin ve Belge Numarası, Ürünün İçeriği, Ürünün Kullanımı, Ürünün Muhafaza Şartları ve Uyarı mahiyetindeki üretici bilgilendirmeleri bulunacaktır.

Ürün Seçiniz


Teslimat Bilgileriniz
Ad Soyad
Telefon Numaranız
E-Posta
Teslimat Adresi
Ülke
Şehir
İlçe
Sipariş Notu

Ödeme Yapınız

Kredi Kartı İle Ödeme
Kart Sahibi
Kart Numarası
Son Kullanım Tarihi
CVC

Mesafeli Satış Sözleşmesini Okudum ve Kabul Ediyorum. Bu bilgiyi göndererek, yukarıda vermiş olduğum bilgiler doğrultusunda benimle iletişime geçme yetkisini vermiş bulunuyorum. Bu web sayfasının Gizlilik Politikasını kabul ediyorum.