Svetol Green Coffee Nedir?

Toplumda büyük bir problem haline gelen fazla kilolar zaman zaman hepimizin canını sıkar. Bazı nedenlerin dışında yanlış beslenme alışkanlıkları ve hareketsizlik sonucunda ortaya çıkan fazla kilolar önlem alınmadığı taktirde giderek büyüyen bir problem haline gelecektir. Eğer sizde fazla kilolara sahipseniz ve artık kilo problemi yüzünden bazı olumsuzluklar ile karşı karşıya kalmak istemiyorsanız en kısa zamanda kendi önleminizi kendiniz almalısınız. Bunun için yapmanız gereken öncelikle kendinizi bu duruma alıştırmanız ve kilo verme düşüncesinden emin olmanız gerekir.

Öncelikle kilo verme süreci içerisinde bazı olumsuzlukların oluşacağını unutmayın. İkinci belkide en önemli aşama ise nasıl kilo vermenizdir. En çok tercih edilen kilo verme yöntemi şüphesiz ki diyet yapmaktır. Fakat yapacağınız diyet belkide en önemli kuraldır. Çünkü bazı diyetler kilo vermenizi sağlarken bazı diyetler ise hiçbir etki yaratmamaya neden olabilir. Nedeni ise bilinçsizce yapılan diyetlerdir. Eğer diyet yapmaya karar verdiyseniz mutlaka diyetisyeninizden destek almayı ihmal etmeyin. Çünkü sizin en sağlıklı diyet listesi bir diyetisyen tarafından belirli testlerin yapılmasından sonra size uygun şekilde hazırlanmasıdır. Hem sağlığınız hemde fazla kilolarınız açısından bilinçsiz diyet yapmamaya dikkat edin.

Svetol Green Coffee İçeriği ve Kullanımı

Hem bayanların hemde erkeklerin kullandığı ve daha çok diyet yapan kişilerin tercih ettikleri aynı zamanda yeşil kahve kapsülü olarak da anılan Svetol, belirli ölçüde farklı bileşenlerin bir araya gelmesi ile oluşmaktadır. Svetol içeriği ise;

– %50 Yeşil kahve çekirdeği ekstresi

– Kavrulmamış coffea robusto ekstresi

– %50 Ponifenol

– %50 Klorojenik Asit

– %10-5 Kafeolkuinik asit ve %2 den aza standardize edilmiş kafein

– Chitosan 300 mg

– Bitkisel kaynaklı jelatin (Hidroksipropil metil selüloz) gibi farklı bileşenlerin bir araya gelmesi ile oluşmaktadır.

Svetol Green Coffee Nasıl Kullanılır?

Ekstra bir kullanım özelliği olmayan ve kapsül şeklinde olan Svetol, sabah kahvaltısı ve akşam yemeklerinden 30 dakika önce 1’er kapsül olmak kaydıyla günde 2 defa kullanılmaktadır. Ayrıca 1 kutu Svetol içerisinde 60 adet yeşil kahve kapsülü bulunmaktadır.

Dikkat: Bay ve bayan herkesin kullanımına uygun olan Svetol hamile, emziren annelerin ve kronik hastalığı bulunan kişilerin kullanımı için önerilmemektedir. Dilerseniz kullanmadan önce doktorunuza danışabilirsiniz. Kullanım koşullarının dışına çıkmayın ve çocukların ulaşamayacağı yüksek yerlerde muhafaza ediniz.

Svetol Yeşil Kahve Nereden Bulurum?

En uygun fiyatlar ile birlikte Ankara, Yozgat, Çankırı, Çorum, Burdur, Eskişehir, Osmaniye, Giresun, Artvin, İstanbul ve daha birçok şehrimizden rahatlıkla Svetol yeşil kahve kapsülü temin edebilirsiniz. Ürün hakkında detaylı bilgi almak ve sipariş vermek için sitemiz üzerinden sipariş formunu doldurarak kolay ödeme seçenekleri ile birlikte sizde Svetola sahip olabilirsiniz.

Svetol Avrupa’da Nerede Bulurum?

Svetol Avrupa’da nereden bulurum? En ucuz ve kampanyalı fiyatları ile birlikte Almanya, Londra, Litvanya, Berlin, Moskova, İspanya, Kanada, Norveç, Oslo ve daha birçok Avrupa ülkelerinden sipariş verebilir ve kısa bir sürede bu ürüne sahip olabilirsiniz. Daha detaylı bilgi ve sipariş için sitemizi takip edebilir kampanyalar hakkında bilgi edinebilirsiniz.

Aşağıdaki Kelimelerden Sitemize Ulaştınız;
svetol, svetol nedir, svetol yeşil kahve kapsülü, svetol green coffee kullanıcı yorumları, svetol zayıflama, svetol green coffee, svetol yorumlar, svetol yeşil kahve, svetol green coffee kullananlar, svetol green coffee nedir, yeşil kahve kapsülü, svetol içeriği nedir, svetol nereden bulurum, svetol satışı, svetol nerede satılır, svetol sipariş, svetol kullanımı, svetol nasıl kullanılır, svetol kapsül, svetol ne kadar, svetol fiyatı, svetol kimler kullanabilir, svetol kimler kullanamaz, svetol kullananlar, svetol kullanıcı yorumları, avrupa sipariş, diyet ürünleri, nasıl kilo verebilirim?

 

Ürün Seçiniz


Teslimat Bilgileriniz
Ad Soyad
Telefon Numaranız
E-Posta
Teslimat Adresi
Ülke
Şehir
İlçe
Sipariş Notu

Ödeme Yapınız

Kredi Kartı İle Ödeme
Kart Sahibi
Kart Numarası
Son Kullanım Tarihi
CVC

Mesafeli Satış Sözleşmesini Okudum ve Kabul Ediyorum. Bu bilgiyi göndererek, yukarıda vermiş olduğum bilgiler doğrultusunda benimle iletişime geçme yetkisini vermiş bulunuyorum. Bu web sayfasının Gizlilik Politikasını kabul ediyorum.