Santelife Form Çorbası Nerede Satılır?

Spor yapmanın vücudumuz üzerindeki etkilerini tahmin etmek çok da zor değil. Sağlıklı yaşam ve dinç bir vücudun en önemli kuralı olan spor her ne kadar insanlar tarafından faydalı olduğu bilinse de uygulama konusunda o kadar etkili değildir. Genellikle zaman bulamadıkların için ya da zaman kaybettikleri için spor yapmayı tercih etmeyen kişiler ancak kilo aldıkları zaman spor yaparak fazlalıklarından kurtulmak isterler. Sadece kilo verebilmek için değil sağlıklı ve dinç bir vücut için spor yapmak hayatımızın her alanında oldukça önemlidir. Fakat diyet yaparken yapılan spor çok daha önemlidir. Eğer diyetinizden daha verimli bir sonuç almak istiyorsanız diyetinize destek olacak sporları yapabilirsiniz. Spor yapmak aynı zaman da vücudunuzun sıkı görünmesini sağlarken aynı zaman da kilo kaybından oluşabilecek sarkmaların önüne geçecektir.

Santelife Form Çorbasının İçeriği ve Kullanımı

Form çorbası içerisinde doğal içeriğe sahip olan 21 adet çorba bulunmaktadır. Santelife form çorbası bazı sebzelerin ve baharatların kurutulması ile yapılmıştır. Bunlar; domates, sarımsak, maydanoz, soğan, lahana, yeşil biber, brokoli, kırmızı acı biber, kereviz, zencefil, karabiber, kimyon doğada var olan sebze ve baharatların kurusudur.

Santelife Form Çorbası Nasıl ve Ne Kadar Kullanılır? 

Yaklaşık olarak 250-300 ml. civarındaki 1 kupa kaynamış suyun içerisine 1 adet Santelife form çorbası atarak 3-4 dakika kadar demlenmesini sağlayın ve daha sonra tüketin. Günde 1 adet santelife form çorbasını akşam yemeğinden 15-20 dakika önce tüketmeniz tavsiye edilmektedir.

Santelife Form Çorbasını Nereden Temin Edebilirim?

En uygun ve hesaplı kampanyaları ile birlikte Ankara, Kırşehir, İstanbul, Nevşehir, Osmaniye, Samsun, Ordu, İzmir ve daha birçok şehrimizden kolaylıkla temin edebilirsiniz. Sipariş vermek ve ödeme seçenekleri hakkında bilgi almak için sitemiz üzerinden sipariş formunu doldurabilirsiniz. Ürün hakkında detay ve kampanyalar konusunda bilgi almak için sitemizi takip ediniz.

Santelife Form Çorbasını Asya’da Nereden Temin Edebilirim?

Kısa sürede ürün teslimat garantisi ile birlikte Azerbaycan, İran, Güney Kore, Japonya, Çin, Hindistan, Gürcistan ve daha birçok Asya ülkelerinden sipariş verebilir ve kısa bir sürede Santelife form çorbasına sahip olabilirsiniz. Daha detaylı bilgi ve sipariş için sitemizi takip edebilir kampanyalar hakkında bilgi edinebilirsiniz.

Aşağıdaki Kelimelerden Sitemize Ulaştınız;
Santelife, sante life, santelife nedir, form çorbası, santelife form çorbası, form çorbası içeriği, santelife nasıl içilir, kampanya, sipariş, asya, asya sipariş, santelife asya, santelife kullanımı, santelife hangi besinlerden oluşur, sebze çorbası, form çorbası nasıl yapılır, diyet, diyet ürünleri, diyet yöntemleri, diyet çorbası

Ürün Seçiniz


Teslimat Bilgileriniz
Ad Soyad
Telefon Numaranız
E-Posta
Teslimat Adresi
Ülke
Şehir
İlçe
Sipariş Notu

Ödeme Yapınız

Kredi Kartı İle Ödeme
Kart Sahibi
Kart Numarası
Son Kullanım Tarihi
CVC

Mesafeli Satış Sözleşmesini Okudum ve Kabul Ediyorum. Bu bilgiyi göndererek, yukarıda vermiş olduğum bilgiler doğrultusunda benimle iletişime geçme yetkisini vermiş bulunuyorum. Bu web sayfasının Gizlilik Politikasını kabul ediyorum.