S&A 30 Days İçeriği ve Kullanımı

Kilo kontrolünüzü sağlamak istiyor fakat iradenize sahip çıkamıyorsanız aslında yapmanız gereken oldukça basit. Yediğiniz yemekleri tamamen kesmeden üzerinde oynayacak birkaç değişiklik ile hem istediğiniz yiyecekleri tüketebilecek hemde zamanla az miktarda da olsa kilo vererek kilo kontrolünü dengede tutabileceksiniz. Örneğin hamburger menüsünü severek yiyorsunuz. Yiyeceğiniz hamburgerin içerisindeki tavuğu yağsız ızgara usulü ile pişirerek, hamburger ekmeği içerisine bol miktarda yeşillik ekleyerek, sadece ketçap kullanarak kola yerine ayran ile tüketmeniz biraz daha masum hale gelecektir. Canınız çok çikolata istediğinde kalorisi daha düşük olması sebebiyle bitter çikolatadan 2 parçadan fazla olmayacak şekilde yiyebilirsiniz. Yine tatlı krizleriniz tuttuğunda bol yağlı tatlılar yerine az şekerli sütlü tatlılar yiyebilirsiniz. Yiyeceklerinizi kızartmak yerine haşlama ya da ızgara şeklinde tüketebilir ve şeker, tuz oranını biraz düşürerek bile ideal kilonuzu koruyabilir ya da fazla yağlanmadan kurtulabilirsiniz.

S&A 30 Days Nedir?

İçeriği bitkisel kapsüllerden oluşan S&A 30 Days, S-30 Days ve A-30 Days olmak üzere iki farklı bitkisel kapsülden oluşmaktadır. % 100 bitkisel kökenli kapsüller bitkisel olarak formüle edilmişlerdir ve vejeteryanlar için uygundur. Ayrıca her 1 kapsül 500 mg.dır. Tek pakette Sabah için 30 kapsül + Akşam için 30 kapsül kullanımı ile toplam 60 kapsüldür.

Kapsüllerin içeriği Nedir?

S-30 Days Bitkisel Karışım Kapsül İçeriği: Noni Yaprağı 342mg, Vitamin C 23mg, Vitamin E 27mg, Soya Lesitini 15mg, Yeşilçay Yaprak 33mg, Funda 41mg, Civanperçemi 19mg  bulunmaktadır.

A-30 Days Bitkisel Karışım Kapsül İçeriği: Lotus Yaprağı 200mg, Limon otu 119mg, Siyah Üzüm Çekirdeği 32 mg, Buğday Çimi 23 mg, Zencefil 19 mg, At kuyruğu otu 7 mg bulunmaktadır.

S&A 30 Days Nasıl Kullanılır?

Sadece yetişkinlerin kullanması uygun görülmüş olan S&A 30 Days kapsül, çocukların ve hamile bayanların kullanması uygun görülmemiştir. Kullanımı oldukça basit olan kapsüllerden sabah, öğle, akşam yemeklerinden 30 dakika önce bol ılık su ile alınız. Yemeklerde ve yemeklerden sonra 2 saat su içeyin.

Uyarı: Direk güneş ışığı almayan serin, rutubetsiz ortamda ve çocukların ulaşamayacağı yerlerde saklayınız. Ürünün ambalajı üzerinde yazan ve tavsiye edilen kullanım şekline uygun olarak kullanınız. Üretim ve son kullanma tarihi teslim edilen ürünün ambalajı üzerindedir. Son kullanma tarihi geçmiş ürünleri kullanmayınız. Sürekli ilaç kullanan ve hamile ya da hamilelik şüphesi olan bayanların kullanmadan önce mutlaka doktoruna danışması tavsiye edilmektedir. İlacı kullananlar beklenmeyen bir etki ile karşılaşmaları durumunda doktora başvurabilirler.

S&A 30 Days Nereden Bulabilirim?

S&A 30 Days nereden bulabilirim? En ucuz ve en hesaplı kampanyaları ile birlikte Ankara, Bursa, İstanbul, Adıyaman, Nevşehir, Kahramanmaraş ve diğer tüm şehirlerimizden rahatlıkla temin edebilirsiniz. Sizlerde S&A 30 Days siparişi vermek istiyor ve ödeme seçenekleri hakkında da detaylı bilgi sahibi olmak istiyorsanız, sitemiz üzerinde yer alan sipariş ver sayfasına tıklayarak kolay ödeme seçenekleri ile birlikte S&A 30 Days sahibi olabilirsiniz.

S&A 30 Days Satışını Yaptığımız Avrupa Ülkeleri

S&A 30 Days Avrupada nereden bulurum? En ucuz ve kampanyalı fiyatları ile birlikte Almanya, İsviçre, Hollanda, Lüksemburg, İtalya, İspanya ve daha birçok Avrupa ülkelerinden sipariş verebilir ve kısa bir sürede S&A 30 Days sahibi olabilirsiniz. Daha detaylı bilgi ve sipariş için sitemizi takip edebilir kampanyalar hakkında bilgi edinebilirsiniz.

Aşağıdaki Kelimelerden Sitemize Ulaştınız;
S&A 30 Days kapsül, S&A 30 days, S&A 30 days nedir, S&A 30 days nasıl kullanılır, sipariş, kampanya, kargo, S&A 30 days nasıl içilir, S&A 30 days bitkisel mi, S&A 30 days içeriği, S&A 30 days kimler kullanabilir, S-30 days, A-30 days, avrupa siparis, avrupa, S&A 30 days kampanya

Aşağıdaki sipariş formuna bilgilerinizi girerek en kısa zamanda sizde S&A 30Days sahibi olabilirsiniz.

Ürün Seçiniz


Teslimat Bilgileriniz
Ad Soyad
Telefon Numaranız
E-Posta
Teslimat Adresi
Ülke
Şehir
İlçe
Sipariş Notu

Ödeme Yapınız

Kredi Kartı İle Ödeme
Kart Sahibi
Kart Numarası
Son Kullanım Tarihi
CVC

Mesafeli Satış Sözleşmesini Okudum ve Kabul Ediyorum. Bu bilgiyi göndererek, yukarıda vermiş olduğum bilgiler doğrultusunda benimle iletişime geçme yetkisini vermiş bulunuyorum. Bu web sayfasının Gizlilik Politikasını kabul ediyorum.