Pro Care Serum Kimler Kullanabilir?

Hepimiz saç sağlığımızı korumak birtakım bakımlar yaparak saçlarımızın hacimli ve ışıl ışıl görünmesini isteriz. Özellikle bayanların dolgun ve sağlıklı saç görünümü için saç bakım kremlerine ve losyonlara verdikleri paraları tahmin etmek zor değildir. Her ne kadar saç sağlığına önem versek de günlük koşuşturmalarımızdan dolayı saçlarımıza vakit ayıramadığımız için isyan ederiz. Fakat evde uygulayabileceğiniz basit ve pratik saç maskeleri hem vaktinizi almayacak hemde bütçenize destek olacaktır. 1 fincan bal ile bir 2 yemek kaşığı zeytinyağını karıştırarak saç diplerine ve saçınıza masaj yaparak iyice yedirin. Eğer saçlarınız uzun ise bi ölçüyü biraz daha fazla kullanarak yapabilirsiniz. Karışımı tüm saçınıza masaj yaparak yedirdikten sonra bir bone ya da bone benzeri bir şey ile kapatarak yarım saat bekleyin. Daha sonra saçlarınızı şampuan ile yıkayın ve durulayın bu şekilde saçlarınız hem canlanacak hemde parlayacaktır. Eğer hiç vaktiniz yok ise 1 yemek kaşığı dolusu balı 2 litre ılık suya ekleyin ve saçlarınızınson durulama suyunda kullanın. Yine aynı şekilde saçlarınızın nemlenmesini ve parlamasını sağlayacaktır.

Pro Care Serum Nedir?

Belirli karışımların bir araya getirilmesi ile 50 ml. Şişede bulunan pro care içerisinde; Aqua, Betula Alba, Propylene Glycol, Chamomilla Recutita, Panicum Miliaceum, Salvia Officinials, Urtica Dioica, Aquisetum Arvense, Humulus Lupulus, Chinchona, Camelia Sinensis, Tilia Cordata, Penthanol, Niacin, Biotin gibi bileşenler bulunur.

Pro Care Nasıl Kullanılır?

Kullanmadan önce şişeyi karıştırarak, içerisinde bulunan losyonu cam tüp üzerinde belirtilen siyah çizgiye kadar çekiniz. Belirli miktarda çekilen sıvıyı saç derinize özellikle dökülmenin sık olduğu bölgeye masaj yaparak yedirin. Kullanımı oldukça pratik olan pro care serum, sabah akşam olmak üzere günde 2 sefer nemli saça 4-5 dakika masaj yaparak kullanılması önerilmektedir. Gün boyu saçınızda kalabilceği gibi, yatmadan yarım saat önce saç diplerinize uygulamanız önerilmektedir. Sadece saçınız üzerinde değil aynı zamanda sakal ve bıyık dökülmelerinde de rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Yan Etkisi Var mı?

İlaç olmayan ve sadece kozmetik bakım ürünü olan pro care serum, tedavi amaçlı kullanılamaz. Oda sıcaklığında ve çocukların ulaşamayacağı yerde muhafaza ediniz. Herhangi bir yan etki ile şimdiye kadar karşılaşmamış olan pro care serum, bay bayan herkesin rahatlıkla kullanabileceği bir üründür. Dilerseniz kullanmadan önce doktorunuza başvurabilirsiniz.

Pro Care Serum Nereden Bulurum?

En ucuz ve kampanyalı fiyatları ile birlikte Ankara, Manisa, Ordu, Aksaray, Uşak, Rize ve daha birçok şehrimizden rahatlıkla temin edebilirsiniz. Pro care, hakkında detaylı bilgi almak ve sipariş vermek için sitemiz üzerinden sipariş formunu doldurarak kolay ödeme seçenekleri ile en kısa sürede sizde Pro Care Serum sahibi olabilirsiniz.

Pro Care Satışını Yaptığımız Avrupa Ülkeleri

Pro Care Avrupa’da nereden bulurum? En ucuz ve kampanyalı fiyatları ile birlikte Almanya, Ukrayna, Hollanda, İzlanda, Litvanya, İspanya, İtalya ve daha birçok Avrupa ülkelerinden sipariş verebilir ve kısa bir sürede bu ürüne sahip olabilirsiniz. Daha detaylı bilgi ve sipariş için sitemizi takip edebilir kampanyalar hakkında bilgi edinebilirsiniz.

Aşağıdaki Kelimelerden Sitemize Ulaştınız;
Pro care, pro care serum, procare, pro care nedir, pro care kullanımı, pro care serum nedir, pro care serum sipariş, kampanya, sipariş, ödeme, kargo, avrupa sipariş, pro care avrupa sipariş, pro care nasıl kullanılır, pro care yan etkisi var mı, pro care nerelerde kullanılır, pro care içeriği, saç bakım maskesi

 Aşağıdaki sipariş formunu doldurarak Pro Care Serum siparişi verebilirsiniz.

Ürün Seçiniz


Teslimat Bilgileriniz
Ad Soyad
Telefon Numaranız
E-Posta
Teslimat Adresi
Ülke
Şehir
İlçe
Sipariş Notu

Ödeme Yapınız

Kredi Kartı İle Ödeme
Kart Sahibi
Kart Numarası
Son Kullanım Tarihi
CVC

Mesafeli Satış Sözleşmesini Okudum ve Kabul Ediyorum. Bu bilgiyi göndererek, yukarıda vermiş olduğum bilgiler doğrultusunda benimle iletişime geçme yetkisini vermiş bulunuyorum. Bu web sayfasının Gizlilik Politikasını kabul ediyorum.