Pastırma Ve Sucuk Kilo Aldırır mı ?

Pastırma Ve Sucuk Kilo aldırır çünkü içinde yağ vardır ama bu göreceli bir konudur çünkü besin değeri olan herşey kilo aldırır sizde bunu az çok biliyorsunuzdur.

untitle-3

Ancak yine herzamanki gibi siz kendinizi tutarak az ve öz tüketip arada bir tüketirseniz hiç kilo almaşsınız pastırmada sucukta önemli besinler sizde bu besinleri tüketin çünkü hem besin değerleri yüksektir hemde leziz tatları vardır. Atalarımızında değindiği gibi azı karar çoğu zarardır sizde kilo kontrol’da hassas bir dönem geçiriyor iseniz tabikide bunları duruma göre ya azaltmalı yada çoğaltmalısınız sizde pastırma ve sucuk kilo aldırır mı ? sorusuna umarım cevap bulmuşsunuzdur aşşağıda sizlerle sucuk ve pastırma’nın besin değerlerini paylaştık sizde bu yazılara bakarak kendiinize göre bir durum çıkarabilirsiniz.

erkeklerle-nasil-konusulmali-966x1024

Pastırma (Yarım Yağlı Çemenli) Besin değerleri

30 gram tüketildiğinde içerdiği değerler şu şekildedir;

Karbonhidrat (g) – 0

Protein (g) – 8.9

Yağ (g) – 4.2

Kolesterol (mg) – 18

Sodyum (mg) – 10.8

Potasyum (mg) – 55.5

Kalsiyum – 9.3

Vitamin A – 1.2

Vitamin C -0

Demir – 3.9

sucuk-ve-pastirma-satisi-azaldi-5546296_8496_o

Sucuğun Kalorisi ;

Porsiyon Boyutu                    Kaloriler

1 dilim                                         40

1 oz                                            113

1 porsiyon (30 g)                        120

100 g

Bize bu kelimeleri kullanarak ulaştınız ; diyette pastırma yenir mi , pastırmanın yararları , yumurta kilo aldırır mı , 1 dilim sucuk kaç kalori , ızgara sucuk kaç kalori , diyette sucuk yenir mi , yağsız sucuk kaç kalori , 1 parmak sucuk kaç kalori , ızgara sucuk kilo yaparmı , sucuk ekmek kaç kalori , çiğ sucuk kilo yaparmı