Nano Thermal Gel Set İçeriği

Spor yapmak sadece diyet yapanlar için değil sağlıklı bir yaşam için önemli bir kuraldır. Her ne kadar spor yapmanın önemli olduğu bilen bir toplum olsak da uygulama aşamasında o kadar başarılı değilizdir. İnsanların kas kitlesini arttırıcı egzersiz yapmaları çok önemlidir. Çünkü istirahat esnasında kas kitlesi, yağ kitlesine göre daha fazla kalori yakar. Örneğin yaklaşık bir kilogramlık kas kitlesi bir günde 12 kalori, bir kilogramlık yağ kitlesi ise 4 kalori yakmaktadır. Bu nedenle dirence karşı yapılan egzersiz ile kas kitlesi ve dolayısıyla metabolizma hızı arttırılır. Spor yaparak vücut direncinizi arttırabilir, sıkılaşmaya yardımcı olabilir, metabolizmanızı hızlandırarak fazlalıklardan kurtulabilirsiniz. Spor yaptığınızdan dolayı vücudunuz enerji harcayacak ve terlediğiniz için su kaybedecektir. Bu sebeple su tüketiminiz de artacaktır. Sağlıklı bir bireyin sağlıklı bir vücuda sahip olmasının bir kuralı da su içmektir. Yetişkin bir bireyin günde en az 2 litre su içmesi uzmanlar tarafından önerilmektedir.

Nano Thermal Gel Nedir?

15 adet gündüz serumu ve 15 adet gece serumu olmak üzere toplamda 30 adet serumdan oluşan Nano Thermal Gel,  içerisinde 2 adet damlalık bulunmaktadır ve serumlar 8 ml.’liktir. problemli olan tüm bölgelere kullanabileceğiniz Nano thermal geli karın, bel, basen, bacak, kalça, kol ve kol altında kullanabilirsiniz. Sabah-akşam olmak üzere 2 adet bulunan damlalıklar serumların kullanımı içindir.

Nano Thermal Gel Nasıl Kullanılır?

Sabah ve akşam olmak üzere günde 2 sefer kullanacağınız serumlar kullanım için gününe göre sıralanmıştır ve 1 kutu Nano thermal gel set 15 günlük kullanım içindir. Kullanılacak olan serumu problemli bölgeye parmak uçlarınızla masaj yaparak cilt tarafından emilmesine yardımcı olun. Serumları kullandıktan sonra herhangi bir yere temas etmeyip ellerinizi mutlaka yıkayın.

Nano Thermal Gel Kimler Kullanabilir?

Hassa cilde sahip olan, kılcal damarları çok belirgin olan ya da varis problemi olan kişilerin kullanması için uygun değildir. Bunun dışında Dermatolojik olarak test edilmiş olan Nano Thermal Gel bay bayan herkesin gönül rahatlığı ile kullanabileceği bir üründür. Çocukların ulaşamayacağı serin yerlerde muhafaza edin.

Nano Thermal Gel Nereden Bulurum?

En ucuz ve kampanyalı fiyatları ile birlikte Ankara, Konya, Bartın, Uşak, Bilecik, Adıyaman, Adana ve Türkiye’nin daha birçok şehrinden rahatlıkla temin edebilirsiniz. Nano Thermal Gel, hakkında detaylı bilgi almak ve sipariş vermek için kolay ödeme seçenekleri ile sitemiz üzerinden sipariş formunu doldurarak sizde Nano Thermal Gel sahibi olabilirsiniz.

Nano Thermal Gel Satışını Yaptığımız Avrupa Ülkeleri

Nano Thermal Gel Avrupa’da nereden bulurum? En ucuz ve kampanyalı fiyatları ile birlikte Almanya, İngiltere, Norveç, Danimarka, Hollanda, Belçika ve daha birçok Avrupa ülkelerinden sipariş verebilir ve kısa bir sürede bu ürüne sahip olabilirsiniz. Daha detaylı bilgi ve sipariş için sitemizi takip edebilir kampanyalar hakkında bilgi edinebilirsiniz.

Aşağıdaki Kelimelerden Sitemize Ulaştınız;
nano thermal, nano termal, jel, nano termal jel, nano thermal gel, sipariş, ödeme, kampanya, nasıl kullanılır, nano thermal gel nasıl kullanılır, nano thermal gel seti, nano thermal gel içeriği, nano thermal gel yan etkisi, nano thermal gel kimler kullanabilir, bölgesel yağlanma, kargo, avrupa, avrupa sipariş, nano thermal gel avrupa, avrupa order, nano thermal gel kampanya,termal jel

Aşağıdaki sipariş formunu doldurarak en kısa zamanda Nano Thermal Gel sahibi olabilirsiniz. Ayrıca 2 Adet ve daha fazla alımlarınızda termal kemer hediyesi ve ücretsiz kargo imkanından yararlanabilirsiniz.

 

Ürün Seçiniz


Teslimat Bilgileriniz
Ad Soyad
Telefon Numaranız
E-Posta
Teslimat Adresi
Ülke
Şehir
İlçe
Sipariş Notu

Ödeme Yapınız

Kredi Kartı İle Ödeme
Kart Sahibi
Kart Numarası
Son Kullanım Tarihi
CVC

Mesafeli Satış Sözleşmesini Okudum ve Kabul Ediyorum. Bu bilgiyi göndererek, yukarıda vermiş olduğum bilgiler doğrultusunda benimle iletişime geçme yetkisini vermiş bulunuyorum. Bu web sayfasının Gizlilik Politikasını kabul ediyorum.