MELİSA BİTKİ ÇAYI 20’Lİ SÜZEN POŞET (NURS)

Melisa Bitki Çayı 20’li Süzen Poşet (Nurs)

Nane familyasına ait bit bitki olan melisa bitkisi, limona benzeyen hafif bir kokusu ve yazın açan beyaz çiçekleri olan bir bitkidir. Akdeniz’e kıyısı olan ve Avrupa ülkelerinde yetişmektedir. Bal bitkisi, oğulotu, nane balsamı gibi isimler ile de bilinir.

Melisa bitkisi genel olarak sakinlik ve stresi azaltmaya yardımcı olması ile bilinir. Ayrıca uyku düzeninin sağlanmasına destek verir. Melisa Bitki Çayı 20’li Süzen Poşet (Nurs)  mide rahatsızlıklarının da giderilmesine yardımcı olur. Sindirim probleminin düzene girmesine yardımcı eder. Gaz problemini gidermeye yardımcıdır. Melisa Bitki Çayı 20’li Süzen Poşet (Nurs) ateşin düşürülmesine destek verir. Kış aylarında geçirilen nezle, grip ya da soğuk algınlığı gibi hastalıklara yaşanmamasına yardımcı olur. Böbrek rahatsızlıklarının önlenmesine yardım eder. Nefes darlığı problemi olan kişilerin ferahlık vermesi amacı ile kullandığı bir bitki çayıdır.

Melisa Bitki Çayı 20’li Süzen Poşet (Nurs) İçeriği Nedir?

Melisa Bitki Çayı 20’li Süzen Poşet (Nurs) tamamen bitkisel ve doğaldır. Melisa bitkisinden elde edilmiştir.

Melisa Bitki Çayı 20’li Süzen Poşet (Nurs) Nasıl  Kullanılır?

Melisa Bitki Çayı 20’li Süzen Poşet (Nurs) bir kutusu içerisinde 20 adet Melisa Bitki Çayı 20’li Süzen Poşet (Nurs) çayı bulunmaktadır. 1 fincan kaynamış suya 1 adet melisa bitki çayı süzen poşet atılır ve 1 2 dakika kadar demlenmesi beklenir. Günde 1 veya 2 defa tüketilmesi önerilir.

UYARI: Melisa Bitki Çayı 20’li Süzen Poşet (Nurs) bir ilaç değildir. Hiçbir hastalık tedavisinde kullanılmaz. Melisa Bitki Çayı 20’li Süzen Poşet (Nurs) bitki çayıdır. Herhangi bir yan etkide doktorunuza başvurunuz. Serin ve kuru yerde muhafaza ediniz. Çocukların ulaşamayacağı yerlerde saklayınız.

Ürün Seçiniz


Teslimat Bilgileriniz
Ad Soyad
Telefon Numaranız
E-Posta
Teslimat Adresi
Ülke
Şehir
İlçe
Sipariş Notu

Ödeme Yapınız

Kredi Kartı İle Ödeme
Kart Sahibi
Kart Numarası
Son Kullanım Tarihi
CVC

Mesafeli Satış Sözleşmesini Okudum ve Kabul Ediyorum. Bu bilgiyi göndererek, yukarıda vermiş olduğum bilgiler doğrultusunda benimle iletişime geçme yetkisini vermiş bulunuyorum. Bu web sayfasının Gizlilik Politikasını kabul ediyorum.