LANFAN MACUNU BALLI BAHARATLI VE BİTKİSEL KARIŞIMLI MACUN NEDİR?

Lanfan Macunu Ballı Baharatlı Ve Bitkisel Karışımlı Macun Nedir?

Küçük çocuklarda idrar kaçırma sık sık rastlanan olumsuz bir durumdur. Fakat yetişkin kadın ve erkeklerde de idrar kaçırma rahatsızlığı görülebilir. Bu gayet normal olağan rahatsızlıklardan bir tanesidir.  Böbreklerden gelen idrarın biriktiği yere mesane denir. Mesanede oluşabilecek enfensiyon, mesane taşı, hormonsal değişimler, zorlu doğumlar, sinirsel rahatsızlıklar gibi birden fazla problem idrar kaçırmaya neden olabilir.

İdrar kaçırma rahatsızlığının önlemi alınabilir. Tedavi edilebilir bir rahatsızlıktır. Böyle bir durumda kimyasal ilaçlar yerine doğal ürünlerde bu gibi problemlerden kurtulmayı tercih ediyor olabilirsiniz. Lanfan Macunu bu doğal ürünlerden bir tanesidir. Peki Lanfan Macunu Ballı Baharatlı Ve Bitkisel Karışımlı Macun Nedir? Kadınlarda, erkeklerde ve çocuklarda idrar tutamama problemine ya da idrara çıkamama problemlerinde yardımcı olan bitkisel karışımlı gıda takviyesidir.

Lanfan Macunu Ballı Baharatlı Ve Bitkisel Karışımlı Macun İçeriği Nedir?

Lanfan Macunu Ballı Baharatlı Ve Bitkisel Karışımlı Macun İçeriği; Çam balı, anason, kimyon, kuşburnu, rezene, havlıcan, çörekotu, nane, andız rizomu, karanfil, ısırgan tohumu, ada çayı, glikoz şurubu, şeker pekmez, kekik, kişniş, tarçın, havuç tohumu, çivan perçemi çiçeği, atkuyruğu , portakal uçucu yağı, sui sodyum bebnzoat E 211, sitrik asit E 330 bulunmaktadır.

LANFAN MACUNU BALLI BAHARATLI VE BİTKİSEL KARIŞIMLI MACUN NASIL KULLANILIR?

Lanfan Macunu günde 3 veya 4 defa olmak üzere 1 yemek kaşığı kadar tüketilmelidir. İster aç karnına ister tok karnına tüketebilirsiniz. 5 yaşından büyük çocuklara tatlı kaşığı ile verilebilir.

UYARI: Lanfan macunu ballı baharatlı ve bitkisel karışımlı macun bir ilaç değildir. İdrar kaçırma problemini gidermeye yardımcı olan bir gıda takviyesidir.Herhangi bir yan etki görüldüğünde doktorunuza başvurunuz. Serin ve kuru yerde muhafaza ediniz. Çocukların ulaşamayacağı yerde saklayınız.

 

 

 

Ürün Seçiniz


Teslimat Bilgileriniz
Ad Soyad
Telefon Numaranız
E-Posta
Teslimat Adresi
Ülke
Şehir
İlçe
Sipariş Notu

Ödeme Yapınız

Kredi Kartı İle Ödeme
Kart Sahibi
Kart Numarası
Son Kullanım Tarihi
CVC

Mesafeli Satış Sözleşmesini Okudum ve Kabul Ediyorum. Bu bilgiyi göndererek, yukarıda vermiş olduğum bilgiler doğrultusunda benimle iletişime geçme yetkisini vermiş bulunuyorum. Bu web sayfasının Gizlilik Politikasını kabul ediyorum.