L & B Çatlak Giderici Yağ Nedir? Nerede Satılır?

L & B Çatlak Giderici Yağ Nedir?

L & B Çatlak Giderici Yağ, tamamıyla bitki özlerinden oluşan doğal bir üründür.  Vücudunuzda  çeşitli nedenlerden kaynaklı oluşan çatlak onarımları için kullanılır.  L & B Çatlak Giderici Yağ ile pürüzsüz  bir cilde sahip olabilirsiniz..


L & B Çatlak Giderici Yağ içeriğinde bulunan bitki özleri ile hücre yenilenmelerini sağlar. Hamilelik dönemi oluşan çatlaklar konusunda yararlı bir üründür. Hamilelik çatlaklarınız sizi rahatsız ediyorsa L & B Çatlak Giderici Yağ‘ı deneyin. Nemlendiren özelliği ile cildinizi canlandırırken çatlaklarınızı onararak sıkı ve pürüzsüz bir görünüme ulaşacaksınız.


Aşırı kilo alıp vermeler sonucu oluşan bölgesel çatlaklarınız için önerimiz L & B Çatlak Giderici Yağ. Kilo verdiğiniz halde çatlaklardan dolayı hala mutsuzsanız üzülmeyin, L & B Çatlak Giderici Yağ hücresel yenilenmeler ile çatlaklarınızı onaracak fit görünümünüzü canlı ve sıkılaşmış bir ten ile kusursuzlaştıracaktır.


L & B Çatlak Giderici Yağ dekolte sevdiği halde çatlak görünümünden rahatsız olanların tercih ettiği üründür. Göğüs bölgesinde oluşan çatlakların düzelmesini sağlayarak içiniz rahat bir şekilde dekolte kıyafetlerinizi giymenizi sağlar. Görüntünüzün kusursuzluğu sizi mutlu ederken dikkatleri üzerinize çekebilirsiniz…

 

L & B Çatlak Giderici Yağ İçinde Neler Bulunur?

Bilindiği üzere bölgesel çatlak ve selülitlere en faydalı olan bitkisel öz Portakal yağıdır. L & B Çatlak Giderici Yağ içeriğinde bulunun Portakal yağını kuşburnu, keten, hint ve susam yağlarıyla destekleyerek size daha kaliteli bir çatlak onarımı imkanı sağlamaktadır. Ayrıca E vitamini ile nemlendirilen cildiniz daha canlı ve sıkı görünüme kavuşacaktır..

L & B Çatlak Giderici Yağ Nasıl Kullanılır?

Çatlaklarınızın olduğu tüm bölgelerinizde gönül rahatlığı ile uygulama yapabilirsiniz. L & B Çatlak Giderici Yağ‘ı çatlak olan bölgeye masaj yaparak uygulayın. Yarım saat kadar cildinizde kaldıktan sonra durulayabilirsiniz.

Ürün Seçiniz


Teslimat Bilgileriniz
Ad Soyad
Telefon Numaranız
E-Posta
Teslimat Adresi
Ülke
Şehir
İlçe
Sipariş Notu

Ödeme Yapınız

Kredi Kartı İle Ödeme
Kart Sahibi
Kart Numarası
Son Kullanım Tarihi
CVC

Mesafeli Satış Sözleşmesini Okudum ve Kabul Ediyorum. Bu bilgiyi göndererek, yukarıda vermiş olduğum bilgiler doğrultusunda benimle iletişime geçme yetkisini vermiş bulunuyorum. Bu web sayfasının Gizlilik Politikasını kabul ediyorum.