KUŞBURNU BİTKİ ÇAYI 20’Lİ SÜZEN POŞET (NURS)

Kuşburnu Bitki Çayı 20’li Süzen Poşet (Nurs)

Gül meyvesi olarak bilinen kuşburnu bitkisi güzel kokulu beyaz çiçekler açan bir bitkidir. Ilıman iklimlerde doğal yollarla yetişen bir bitkidir. Sonbahar aylarında toplanır. Kuşburnu bitkisinin çayı sıklıkla tüketilmektedir. Kuşburnu C vitamini deposu olması açısından nezle ve gribi iyileştirmeye yardımcı bir bitkidir.

Kuşburnu Bitki Çayı 20’li Süzen Poşet (Nurs) bağışıklık sisteminin güçlenmesine yardımcıdır. Romatizma ağrılarının hafiflemesine yardım eder. Kan basıncının düzenlenmesine yardım eder. Kötü huylu kolestrolün düşürülmesine yardımcı olur. Yüksek oranda C vitamini içermektedir. Bu yüzden soğuk algınlığının iyileşmesine destek olur. İdrar yolu enfeksiyonlarının giderilmesine ve idrar söktürülmesine yardımcı olur.  Şeker hastalığına karşı korunmaya yardımcı olur. Doğal bir antioksidandır. Cildin canlı ve parlak görünmesine destek verir.

Kuşburnu Bitki Çayı 20’li Süzen Poşet (Nurs) İçeriği Nedir?


Kuşburnu Bitki Çayı 20’li Süzen Poşet (Nurs)
içeriğinde c vitamini bulunmaktadır. Aynı zamanda doğal bir antioksidandır.  Tamamen bitkisel ve doğal bir çaydır.

Kuşburnu Bitki Çayı 20’li Süzen Poşet (Nurs) Nasıl Kullanılır?

Kuşburnu Bitki Çayı 20’li Süzen Poşet (Nurs) bir kutusunun içerisinden 20 adet kuşburnu bitki çayı süzen poşet bulunmaktadır. 1 fincan kaynamış suya 1 adet Kuşburnu Bitki Çayı 20’li Süzen Poşet (Nurs) çayı atılarak 1 2 dakika kadar süre ile demlenmesi beklenir ve daha sonra tüketilir. Günde 1 ya da 2 defa tüketilmesi önerilir.

UYARI: Kuşburnu Bitki Çayı 20’li Süzen Poşet (Nurs) bir ilaç değildir. Hiçbir hastalık tedavisinde kullanılmaz. Kuşburnu Bitki Çayı 20’li Süzen Poşet (Nurs) bir bitki çayıdır. Hamile ve emziren bayanların doktora danışmadan kullanması önerilmez. Serin ve kuru yerde saklayınız. Çocukların ulaşamayacağı yerlerde saklayınız.

Ürün Seçiniz


Teslimat Bilgileriniz
Ad Soyad
Telefon Numaranız
E-Posta
Teslimat Adresi
Ülke
Şehir
İlçe
Sipariş Notu

Ödeme Yapınız

Kredi Kartı İle Ödeme
Kart Sahibi
Kart Numarası
Son Kullanım Tarihi
CVC

Mesafeli Satış Sözleşmesini Okudum ve Kabul Ediyorum. Bu bilgiyi göndererek, yukarıda vermiş olduğum bilgiler doğrultusunda benimle iletişime geçme yetkisini vermiş bulunuyorum. Bu web sayfasının Gizlilik Politikasını kabul ediyorum.