Kurt Üzümü Meyvesi Nedir? Ne İçin Kullanılır?

Sağlıklı bir yaşam ve sağlıklı bir gelecek hepimizin mutlaka dilekleri arasında yer almıştır. Bu nedenle sağlıklı bir yaşam için hepimiz beslenmeden, spora kadar her anlamda dikkatli olmaya çalışırız. Ancak gün içerisinde yaptığımız bazı yanlışlar ne yazık ki sağlıklı bir yaşam için bizim önümüze engel olmuştur. Özellikle sağlıksız besinleri gün içerisinde çok fazla tüketmemiz bu duruma verilecek en güzel örneklerden biridir. Son zamanlarda yanlış beslenme alışkanlıklarında büyük bir rolü olan fast-food beslenme de yine sağlıksız beslenme nedenlerimizdendir. Patates kızartması, hamburger, pizza, gazlı içecekler, yağlı kızartmalar ne yazık ki birer fast-food yiyeceği olması nedeniyle ve aşırı olması sebebiyle özellikle fazla kilolarımız üzerinde etkili olmuştur. Bu durum ise beraberinde birçok hastalığın yer almasına neden olmuştur. Bu nedenle fast-food beslenmemeye dikkat etmeniz daha sağlıklı olacaktır.

Goji Berry Nedir?

Sayısız toplum tarafından şifa kaynağı olarak görülen aynı zaman da ham ya da kurutulmuş hali ile tüketilen değerli meyvelerden biride Goji Berry diğer bir adıyla kurt üzümü olmuştur. Birçok toplum arasında kurt üzümü olarak da bilinen Goji berry, Aya kökenli bir bitkinin meyvesidir. Tibet’te çok sevilen ve çok tüketilen 1.700 yıl boyunca Tibet halkı tarafından tüketilmiştir. Goji berry, Goji bitkisinin meyvesidir tadı yaban mersini ve kiraz andırır ve oldukça sulu ve tatlı bir meyvedir. Sadece meyvesini yemek ile sınırlı kalmayan Tibet halkı aynı zaman da goji bitkisinin yapraklarından yararlanarak goji çayını keşfetmiş ve sıkça tüketmişlerdir.

Goji Berry Meyvesinin Sağlık Açısından Önemli Özellikleri

Sağlık anlamında birbirinden farklı özelliklere sahip olması nedeniyle şifa kaynağı olarak bilinen Goji berry aynı zamanda içerisinde birçok sağlık kaynağı bulunduran bir meyvedir. İçerisinde bulunan bazı vitaminler ya da diğer değerler ise şunlardır;

– Kalsiyum, Potasyum, Demir, Çinko, Selenyum

– Magnezyum, B1 Vitamini (Thiamin), B2 Vitamini (Riboflavin)

– B3 Vitamini (Niacin, Nikotin asidi), B5 Vitamini (Panthothen asit)

– C Vitamini (Askorbik asit), Provitamin A (Beta-karoten),

– Zeaksatin, Polisakkarin şeker gibi özellikli olan değerleri taşımaktadır.

Goji Berry Meyvesi Nasıl Tüketilmelidir?

Hemen hemen herkes tarafından sağlıklı olmasıyla bilinen Goji berry, doğal bir meyve olması nedeniyle birçok kişinin güvenle tüketmesine sebep olmuş ve satışları giderek daha da artan kişiler tarafından sevilerek tüketilen bir meyvedir. Uzmanlar tarafından her gün düzenli olarak tüketilmesi istenen Goji berry meyvesini günde bir avuç tüketmeniz yeterli olacaktır. Ayrıca yaş olarak tüketebileceğiniz gibi kuru olarak da tüketebilirsiniz.

Goji Berry Türkiye’de Nerede Bulunur?

Kısa sürede teslimat avantajları ile birlikte Ankara,Yozgat, Samsun, Kırıkkale, Burdur, Zonguldak, İstanbul ve Türkiye’de ki diğer tüm şehirlerimizden kolaylıkla temin edebilirsiniz. Sizlerde Goji berry için sipariş vermek istiyor ve ödeme seçenekleri hakkında detaylı bilgi sahibi olmak istiyorsanız, sitemiz üzerinde yer alan sipariş ver sayfasına tıklayarak kolay ödeme seçenekleri ile birlikte Goji berry meyvesine sahip olabilirsiniz.

Goji Berry Avrupa’dan Nasıl Satın Alabilirim?

En kısa sürede tüm yurt dışı ülkelerine teslimat avantajı ile birlikte Almanya, Lüksemburg, Belçika, İsviçre, İsveç, Moldova, Fransa, Londra, Hamburg ve daha birçok Avrupa ülkelerinden sipariş verebilir ve kısa bir sürede bu ürüne sahip olabilirsiniz. Daha detaylı bilgi ve sipariş için sitemizi takip edebilir kampanyalar hakkında bilgi edinebilirsiniz.

Aşağıdaki Kelimelerden Sitemize Ulaştınız;
goji berry, kurt üzümü, goji berry nedir, kurt üzümü nedir, goji berry sipariş, kurt üzümü sipariş, goji berry türkiye, kurt üzümü türkiye, goji berry kullanımı, kurt üzümü kullanımı, goji berry nasıl tüketilir, ilginç meyveler, değişik meyveler, farklı meyveler, meyve kurusu, goji berry avrupa, goji berry almaya, almaya sipariş, germany order, avrupa, avrupa ülkeleri, avrupada nereden bulurum, sağlıklı yaşam, sağlıklı meyveler

Ürün Seçiniz


Teslimat Bilgileriniz
Ad Soyad
Telefon Numaranız
E-Posta
Teslimat Adresi
Ülke
Şehir
İlçe
Sipariş Notu

Ödeme Yapınız

Kredi Kartı İle Ödeme
Kart Sahibi
Kart Numarası
Son Kullanım Tarihi
CVC

Mesafeli Satış Sözleşmesini Okudum ve Kabul Ediyorum. Bu bilgiyi göndererek, yukarıda vermiş olduğum bilgiler doğrultusunda benimle iletişime geçme yetkisini vermiş bulunuyorum. Bu web sayfasının Gizlilik Politikasını kabul ediyorum.