KUDRETNARLI ÇAY 42’Lİ KARIŞIK BİTKİ SÜZEN POŞET (NURS)

Kudretnarlı Çay 42’li Karışık Bitki Süzen Poşet (Nurs)

Kabakgiller familyasına ait olan kudret narı bitkisi, yıllık bir bitkidir. Tropikal bir bitkidir. Yetişme alanları Asya, Afrika, Karayip ve Güney Amerika’dır. Bitki dallardan sarkan ve salatalığa benzeyen bir bitkidir. Kudret narı bitkisinin meyvesi, yaprakları ve tohumu hastalıkların tedavilerinde kullanılır.

Kudretnarlı Çay 42’li Karışık Bitki Süzen Poşet (Nurs) kan şekerini düzenlemeye yardımcı olur. Sindirimin düzene girmesine yardım eder. Bağışıklık sisteminin düzene girmesine yardım eder. Metabolizmanın hızlanmasına yardımcı olur. Hazımsızlığın giderilmesine yardım eder. Ülser rahatsızlığının iyileşmesine destek verir. Kudretnarlı Çay 42’li Karışık Bitki Süzen Poşet (Nurs) karaciğer problemlerinin giderilmesine yardım eder. Kudretnarlı Çay 42’li Karışık Bitki Süzen Poşet (Nurs) Öksürüğün giderilmesine yardımcıdır. Kanserli hücrelerin vücuda yayılmasını yavaşlatmaya yardımcıdır. Kolestrolün düşmesine yardım eder. Kudretnarlı Çay 42’li Karışık Bitki Süzen Poşet (Nurs) bir antioksidan niteliğindedir.

Kudretnarlı Çay 42’li Karışık Bitki Süzen Poşet (Nurs) İçeriği Nedir?

Kudretnarı bitkisinden el edilen bitkisel bir çaydır. Kudretnarlı Çay 42’li Karışık Bitki Süzen Poşet (Nurs) tamamen doğal bir bitki çayıdır. Bir antioksidandır diyebiliriz.

Kudretnarlı Çay 42’li Karışık Bitki Süzen Poşet (Nurs) Nasıl Kullanılır?

Bir kutusunun içerisinden 42 adet Kudretnarlı Çay 42’li Karışık Bitki Süzen Poşet (Nurs) bulunmaktadır. 1 fincan sıcak suya 1 adet Kudretnarlı Çay 42’li Karışık Bitki Süzen Poşet (Nurs) atılır ve birkaç dakika demlenir. Daha sonra tüketilir. Günde 1 ya da 2 defa tüketilmesi önerilir.

UYARI: Kudretnarlı Çay 42’li Karışık Bitki Süzen Poşet (Nurs) bir ilaç değildir. Hiçbir hastalık tedavisinde kullanılmaz. Herhangi bir yan etkide doktorunuza danışınız. Hamile ve emziren bayanların tüketmeden önce doktoruna başvurması önerilir. serin ve kuru yerde muhafaza ediniz. Çocukların ulaşamayacağı yerlerde saklayınız.

 

Ürün Seçiniz


Teslimat Bilgileriniz
Ad Soyad
Telefon Numaranız
E-Posta
Teslimat Adresi
Ülke
Şehir
İlçe
Sipariş Notu

Ödeme Yapınız

Kredi Kartı İle Ödeme
Kart Sahibi
Kart Numarası
Son Kullanım Tarihi
CVC

Mesafeli Satış Sözleşmesini Okudum ve Kabul Ediyorum. Bu bilgiyi göndererek, yukarıda vermiş olduğum bilgiler doğrultusunda benimle iletişime geçme yetkisini vermiş bulunuyorum. Bu web sayfasının Gizlilik Politikasını kabul ediyorum.