İsveç Şurubu Maurers Nedir?

Sebze ya da diğer besinleri tüketmemizin sağlığımız üzerinde büyük bir önemi varken yine aynı şekilde meyve tüketiminin de sağlığımız için birden fazla faydası bulunmaktadır. İçerisinde çeşitli vitaminleri bulundurması nedeniyle sağlıklı besinlerin başında gelen meyveler, aynı zamanda sağlığımızı korumamız konusunda da bizlere yardımcı olmaktadır. Adeta vücudu hastalıklara karşı korumak ile görevli olan meyveler, özellikle gribal enfeksiyonlara karşı direncimizin artmasına ve grip, nezle gibi hastalıklardan korunmamızı sağlamaktadır.

Bu dışında bağışıklık sisteminin güçlenmesini sağlayan meyveler hem çocuk hem de yaşlıların mutlaka tüketmesi gereken sağlıklı yiyeceklerdendir. Hem suyunu hemde ham halini keyifle tükettiğimiz meyveler bol miktarda antioksidan içerirler ve lif açısından zengin olan yiyeceklerdir. Ayrıca meyvelerin içersinde doğal şeker vardır ve bu şeker rafineri şekere göre çok daha fazla sağlıklıdır. Bu nedenle meyve tüketiminin sağlıklı yaşam üzerinde oldukça büyük etkileri vardır.

İsveç Şurubu Maurers İçeriği ve Kullanımı

Hem İsveç iksiri hem de İsveç şurubu olarak bilinen, Türkiye’de birçok kişinin ve hatta ünlülerin bile gönül rahatlığı ile kullandığı bir üründür. Hem bakanlık onaylı hem de orijinal olması nedeniyle kişilerin güvenini kazarak satın almalarına neden olan ve Avusturya’dan ithal edilen orijinal İsveç şurubu aylarca kanyak içerisinde bekletilen çeşitli bitkilerin karışımından ve özdeşiminden meydana gelmiş şurup kıvamlı bir üründür. İçeriğinin doğal bitkilerden oluşması nedeniyle kişilerin daha çok güvenerek kullanmasına neden olan İsveç şurubu bu nedenle son zamanlarda en çok satın alınan ürünler arasına girmeyi başarmış izinli ve onaylı bir üründür.

İsveç Şurubu Maurers İçeriği Nedir?

Tabiatta bulunan çeşitli bitkilerin hem özünden hem de köklerinden meydana gelen İsveç şurubu aynı zamanda yoğun yani şurup kıvamına sahip olan bir üründür. Bunun dışında İsveç şurubu içerisinde bulunan doğal bitkiler ve ölçüleri ise şöyledir;

* 10 gr sarısabır,

* 9 gr ravent kökü,

* 7 gr mirra,

* 5,5 gr cedvar,

* 3,5 gr centiyane,

* 2 gr domuz dikeni,

* 6,5 gr melekotu kökü,

* 9 gr eğir kökü, 1 gr doğal kafur, 1 gr sinameki, 1 gr besbase, 1 gr tarçın, 0,5 gr kakule ve 0,1 gr safran gibi çeşitli ve doğal bitki ve bitki kökleri bulunmaktadır.

İsveç Şurubunun Maurers Nasıl Kullanılır?

İsveç iksiri farklı kullanım özelliklerine sahip olup hem gargara hem de kompres olarak kullanılabilen bir üründür. Gargara kullanımı için bir miktar isveç şurubu ile ağzınızı çalkalarken kompres yapmak içinse; kompres yapacağınız bölgeye önceden masaj kremi sürülür, uygun büyüklükte bir pamuk veya bez parçası belirli miktarda İsveç şurubu ile ıslatılır. Daha sonra sıvının fazlasını sıkın ve nemli pamuk veya bezi sorunlu bölgeye koyarak yayın. Üzerini bir naylon parçası ile örtün ve hepsi büyük bir bez veya sargı bezi ile tekrar sarın. Kompres süresi 2-3 saat kalabileceği gibi gece boyunca da kalabilir. Bunun dışında ağız ve dişler için hassas bakım yapmak içinde kullanılır.

İsveç Şurubunu Maurers Yan Etkileri Nelerdir?

Bakanlık onaylı hemde doğal olması nedeniyle kişilerin tercihleri arasına girmeyi başaran maurers İsveç şurubu şimdiye kadar herhangi bir yan etki ile karşılaşmamış olan bay bayan herkes tarafından rahatlıkla kullanılabilen bir üründür. Fakat İsveç şurubu, sadece 18 yaşından küçüklerin dahili kullanması önerilmemektedir. 3 yaşından büyüklerde harici olarak kullanılabilir. Bunun dışında orijinal olmayan sahte ürün kullanımından sakının. Dilerseniz kullanmadan önce doktorunuza danışabilirsiniz.

İsveç Şurubu Maurers Türkiye’de Nereden Bulurum?

Avantajlı fiyatlar ve hızlı gönderim imkanları ile birlikte ile birlikte Ankara, Nevşehir, Trabzon. Van, Kahramanmaraş, Sinop, Muğla, İstanbul ve Türkiye’nin diğer tüm illerinden İsveç şurubunu rahatlıkla temin edebilirsiniz. Ayrıca İsveç şurubu için Ankara toptan satışımız bulunmaktadır. Ürün hakkında detaylı bilgi almak ve sipariş vermek için sitemiz üzerinden sipariş formunu doldurarak kolay ödeme seçenekleri ile birlikte sizde en kısa sürede orijinal ve faturalı İsveç şurubuna ulaşabilirsiniz.

Aşağıdaki Kelimelerden Sitemize Ulaştınız;
isveç şurubu, isveç şurubu nedir, isveç şurubu çayı, isveç şurubu fiyat, isveç şurubu içindekiler, isveç şurubunun faydaları, isveç şurubu kullananlar, isveç şurubu nasıl içilir, isveç şurubu yapımı, isveç şurubu nedir faydaları, isveç şurubu alkollü, isveç şurubu alkol oranı, isveç şurubu alkolsüz, isveç şurubu al, isveç şurubu ağız yarası, isveç şurubu avusturya, isveç şurubu ankara, isveç şurubu basurda nasıl kullanılır, isveç şurubu maurers, orjinal isveç şurubu, faturalı isveç şurubu, isveç şurubunu kimler kullanabilir, isveç şurubunu kimler kullanamaz, isveç şurubunu nereden bulurum, isveç şurubu onaylı izinli, bakanlık onaylı maurers isveç şurubu, sağlıklı beslenme, sağlıklı yaşam, kaliteli yaşam, sağlıklı uyku, sağlık, beslenme, meyve tüketmenin faydaları, meyve yemenin faydaları

 

Ürün Seçiniz


Teslimat Bilgileriniz
Ad Soyad
Telefon Numaranız
E-Posta
Teslimat Adresi
Ülke
Şehir
İlçe
Sipariş Notu

Ödeme Yapınız

Kredi Kartı İle Ödeme
Kart Sahibi
Kart Numarası
Son Kullanım Tarihi
CVC

Mesafeli Satış Sözleşmesini Okudum ve Kabul Ediyorum. Bu bilgiyi göndererek, yukarıda vermiş olduğum bilgiler doğrultusunda benimle iletişime geçme yetkisini vermiş bulunuyorum. Bu web sayfasının Gizlilik Politikasını kabul ediyorum.