İbrahim Adnan Saraçoğlu Kürü Nedir?

İbrahim Adnan Saraçoğlu Türk kimyager, akademisyen ve biyo teknoloji ve mikrobiyoloji uzmanı olarak bitki biliminde Türkiye’nin bilinçlenmesi için etkinliklerde bulunmaktadır. Saraçoğlu’nun verdiği kür tarifleri ile sağlığa kavuşmak, zayıflamak, karaciğer fonksiyonlarının iyileşmesi gibi pek çok mühim konularda yardımcı olmuştur. Sayın Saraçoğlu’nun son tarifi ise Maydanoz Limon Sarımsak kürü tarifini vermiştir.

Bu kür, zayıflamak isteyenler, kalp-damar sağlığını korumak isteyenler, böbrek ve safralarını güvende tutmak isteyenler ve daha fazlasını yapmak isteyenler için özel olarak hazırlanmıştır. İbrahim Saraçoğlu kürü için daha detaylıca bakmak isterseniz, yazının devamını okuyabilirsiniz!

İbrahim Saraçoğlu Kürü İçerik

Maydanoz: Ödem attırarak vücuttaki su fazlalığı gider, vücudu zararlı toksinlerden temizler, böbrek sağlığını kuvvetlendirir.

Limon: C vitamini deposudur. Birçok faydası vardır. Kilo vermeye yardımcıdır. Yağ parçalama etkisi vardır. Bağışıklık sistemini güçlendirir.

Sarımsak: Bağışıklığı güçlendirir. Kalp-damar sağlığı için faydalıdır. Enfeksiyonlarda kullanılabilir. Ağrı dindirici etkisi vardır.

Ve bunun gibi pek fazla etkisi bulunmaktadır.

Bu üç tane mükemmel bitkiyi tek bir kür içerisinde birleştirerek etkisinin 10 kat daha artması sağlanmıştır!

İbrahim Saraçoğlu Kürü Kullanım Şekli

İbrahim Saraçoğlu tarafından önerilen kürün kullanım şekli ise

Sabah, akşam bir yemek kaşığı şeklindedir!

İbrahim Saraçoğlu Kürünün Faydaları Nedir?

Gelelim İbrahim Saraçoğlu kürünün faydalarına;

Kalp sağlığı için birebirdir. Damarda oluşan plakları engelleyebilir. Kan dolaşımının düzgün gerçekleşmesini sağlayabilir.

Bağışıklık sistemini güçlendirebilir. Kanser riskini azaltabilir. Vücudu hastalıklara karşı savunabilir

Kilo verme de yardımcıdır. Yağ yakımını hızlandırabilir. Vücuttan ödem atılmasını sağlar.

Böbrekleri çalıştırır. Safra kesesi için faydalıdır.

Eklem ve kas ağrılarını hafifletebilir.

İbrahim Saraçoğlu Kürünün Zararları Nedir?

İçerisinde limon ve sarımsak olduğu için tansiyonu düşürücü etkisi vardır. Bu yüzden düşük tansiyondan muzdarip olan kişilerin çok sık kullanmaması önerilir.

Eğer ciddi bir hastalığınız var ise doktora sormadan kullanmamanızı tavsiye ederiz.

İbrahim Saraçoğlu Kürünü Nereden Bulabilirim?

Sizlere kendi sipariş verdiğim sitenin linkini atabilirim isterseniz buradan temin edebilirsiniz. Kargo da ya da ödeme de herhangi bir sıkıntı yaşamadığım için sizlere https://www.urunstore.com.tr/ sitesini tavsiye ediyorum.

İbrahim Saraçoğlu Kürünü Yurt Dışında Nereden Bulabilirim?

Sizlere tavsiye ettiğim sitenin müşteri temsilleri ile görüştüğüm zaman Avrupa’ya ürün gönderdiklerini söylediler. Bu yüzden eğer yurt dışında yaşıyorsanız ve almak istiyorsanız https://www.urunstore.com.tr/ sitesini ziyaret edebilirsiniz.

İbrahim Saraçoğlu kürü ilaç değildir. TAKVİYE EDİCİ GIDADIR!

Bu makalede yazılan yazılar sadece bilgi amaçlı yazılmıştır.

Bize bu kelimelerden ulaştınız: ibrahim saraçoğlu maydonoz limon sarımsak kürü, ibrahim saraçoğlu ürünleri, ibrahim saraçoğlu, limon maydanoz sarımsak kürü, limon maydanoz sarımsak,maydanoz limon suyu sarımsak kürü, maydanoz sarımsak limon suyu faydaları, maydanoz limon ve sarımsak kürü, sarımsak limon maydanoz kürü faydaları, sarımsak limon ve maydanoz karışımı, sarımsak limon maydanoz karışımı,  yüksek tansiyon maydanoz limon sarımsak,maydanoz limon sarımsak kürü zayıflatırmı, maydanoz limon sarımsak kürü kullananlar, maydanoz limon sarımsak kürü faydalar

Bilgilendirme:

Geleneksel Bitkisel Tıbbi Ürünler Yönetmeliği: 01.10.1985 tarihli ve 5777 sayılı Aktarlar, Baharatçılar ve benzeri dükkanlar hakkında genelge ile Aktar ve Baharatçılara ilişkin açılış ve denetim işlemleri ile adı geçen yerlerde belirli koşullar altında Bitki ve Drogların satılabilmesine izin verilirmiştir. Bu genelge ile satılması mahzurlu ve tehlikeli olan maddelerde belirtilmektedir.

T.C. Sağlık Bakanlığı Türkiye İlaç ve Tıbbi Cihaz Kurumu:

Geleneksel Tıbbi Ürünler ve Gıda Takviyeleri hakkında bilinmesi gerekenler başlıklı bilgilendirmesinde: “Dünyanın pek çok ülkesinde Bitkisel ürünlerin “Fitoterapi” adı altında Sağlık alanında kullanıldığı bilinmektedir. “Geleneksel Bitkisel Tıbbi Ürünler Yönetmeliği” tüm ince ayrıntıları ve detayları düşünülerek hazırlanıp vatandaşlarımızın sağlığını koruyacak bir çerçevede uygulamaktayız.”

Satışa sunulan (Bitkisel ve Gıda Takviyesi mahiyetindeki vb.) ürünler ile alakalı olarak T.C. Sağlık Bakanlığı Türkiye İlaç ve Tıbbi Cihaz Kurumu “Geleneksel Bitkisel Tıbbi Ürünler Yönetmeliği” ve T.C Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı ilgili kanunlarında yayımlanan yasa gereği Bitkisel Ürünlerin Bitkisel drogların Gıda Takviyesi vb. ürünlerin Tanıtım ve Reklamlarında Endikasyon Belirten, Hastalıkları Rahatsızlıkları Tedavi eden Hastalığı iyileştirdiği gibi yazıların ve Sağlık Beyanlarının bulunması yasaklandığından dolayı Ürünler ile ilgili bu kısımda Ürün Markası, Ürün Adı, Ürünün İlgili Bakanlık İzin ve Belge Numarası, Ürünün İçeriği, Ürünün Kullanımı, Ürünün Muhafaza Şartları ve Uyarı mahiyetindeki üretici bilgilendirmeleri bulunacaktır.

her bitkisel ürün içğierisinde konu içinde bulunması zorunlu!