Goji Diet Set Sipariş Ver

Duygularımız, hayatımızı yönetirken hep ön planda olmuştur. Aynı durum yemek seçimlerimiz e de yansımaktadır. Aç olduğumuzu en basit şekilde karnımız guruldamaya başladığında anlarız ancak duygusal açlık, fiziksel açlıktan oldukça farklı olmasına rağmen ikisini de birbirinden ayırt etmek oldukça zor olabilmektedir. Duygular, beslenmemizi etkileyen önemli faktörlerden biridir. Yapılan araştırmalar, normalin üzerinde yemek yemek yeme sebebimizin %75 oranında duygusal duruma bağlı olduğunu gösteriyor.

Beynimiz, sinirler arasında işletişimi nörotransmitter adı verilen kimyasallar ile sağlar. Ruh halimizi direk etkileyen nörotransmitterler serotonin noradrenalin ve dopamin’dir. Serotonin rahatlamayı ve sakinleşmeyi sağlamakla birlikte iştah ve uykunun düzenlenmesinde rol oynar. Serotonin stres ve gerilim hissini azaltır.

Dopamin ve noradrenalin enerjikliği ve uyanıklığı sağlar. Vücutta üretildiklerinde birey daha hızlı düşünmeye tepki vermeye başlar, daha motive hisseder, refleksleri hızlanır.  Normalde sağlıklı bir diyet programı kişiyi çok ciddi bir şeklde acıktırmaz. İnsan fizyolojisinde kan şekeri 3 saatte bir düştüğü için 3 saatlik aralarda muhakka ara öğünlerin tüketilmesi gerekir.

Eğer kişi sadece 3 ana öğünden oluşan bir diyet yapıyor ise veya uyguladığı diyet programı kendi vücuduna ve metabolik hızına göre çok düşük kaloride ise o zaman ani açlık krizleri oluşur. Açlık krizleri yiyecek aşermelerinin vücudun bilgeliğini yansıttığına inananlardan var. Vücudun ihtiyaç duyduğu besin ögelerinin sinyalini verdiği düşünüyorum.

Goji diet kullanımı; Goji diet setin içerisinde poşet çaylar yer almaktadır. Sıcak su içerisine 1 adet çayı koyarak demlenmesini bekledikten sonra tüketebilirsiniz. Şekersiz kullanılması önerilmektedir. Gojidiet tozu ise yoğurt içerisine koyularak karışıtırılarak tüketilmelidir. Veya bir bardak su içerisine bir kaşık toz atarak oda sıcaklığında ki suyu ekleyerek karıştırarak 2 dakika sonra tüketebilirsiniz. Yemeklerden yarım saat önce aç karnına tüketmeniz gerekmektedir.

Goji diet set içeriği

Goji diet form çayı içeriği; akdiden otu ve çilek ekstratı, Yeşil çay, mate, biberiye, funda yer almaktadır. 20 adet çay bulunuyor. 

Goji diet meyve tozu içeriği; lcarnitine, b6 vitamini, çilek ektratı, Goji berry, c vitamini ve sodyum bikarbonat bileşiminden oluşmaktadır. meyve tozu 100 gramdır.

Goji diet nereden bulurum?

Goji dieti en ucuz ve en hesaplı kampanyalarımız ile birlikte temin etmek istiyor ya da bununla birlikte toptan satın almak isteyenlerdenseniz Ankara, Adana, İstanbul, Rize, İzmir, Tekirdağ, Bursa, Osmaniye, Nevşehir gibi bütün şehirlerimizin il ve ilçelerinden de  temin edebilirsiniz.

Goji diet Avrupadan nasıl sipariş verebilirim?

Sizlerde goji dieti Avrupa kampanyalarımızdan faydalanmak isteyenlerdenseniz Almanya, Amerika, Hollanda, Belçika, İsviçre, Norveç, Danimarka, İrlanda, Fransa, Ukrayna, Avusturalya gibi bütün Avrupa ülkelerinden de temin edebilirsiniz.

Goji diet Ödeme seçenekleri; goji diet, goji diet set, gojidiet, goji diet nedir, goji diet ne işe yarıyor, goji diet nasıl kullanılır, goji diet kullanımı, goji diet kimler kullanabilir, goji diet kimler kullanamaz, goji diet kullanırken dikkat edilmesi gerekenler, goji diet içeriği, goji diet içeriğinde ne var, goji diet içindekiler, goji diet kullanıcı yorumları, goji diet kullananlar, goji diet yorumlar, goji diet sipariş ver, goji diet nasıl sipariş verebilirim, goji diet nereden satın alabilirim, goji diet fiyatı, goji diet ankara, goji diet istanbul, goji diet izmir, goji diet bursa, goji diet konya, goji diet almanya, goji diet amerika, goji diet hollanda, goji diet belçika, goji diet isviçre, goji diet norveç, goji diet danimarka, goji diet irlanda, goji diet fransa.

Ürün Seçiniz


Teslimat Bilgileriniz
Ad Soyad
Telefon Numaranız
E-Posta
Teslimat Adresi
Ülke
Şehir
İlçe
Sipariş Notu

Ödeme Yapınız

Kredi Kartı İle Ödeme
Kart Sahibi
Kart Numarası
Son Kullanım Tarihi
CVC

Mesafeli Satış Sözleşmesini Okudum ve Kabul Ediyorum. Bu bilgiyi göndererek, yukarıda vermiş olduğum bilgiler doğrultusunda benimle iletişime geçme yetkisini vermiş bulunuyorum. Bu web sayfasının Gizlilik Politikasını kabul ediyorum.