Fresh Tea Nedir?

Sigaranın vücudumuza verdiği olumsuz etkilerden biride dişlere ve diş etlerine verdiği zararlardır. Tüm vücudun zarar görmesini sağlayan, organların işlevlerini yitirmesine neden olan ve bazı hastalıkların ölümle sonuçlanmasına sebebiyet veren sigara diş sağlığının da etkilenmesine neden olmaktadır. Başta dişlerin renk tonunu etkileyerek dişlerin sararmasına, leke oluşmasına ve dişlerin çürümesine neden olan sigara aynı zamanda diş etlerinin de kararmasına neden olmaktadır. Diş eti hastalıklarının başlıca nedenlerinden olan sigara diş eti renginin koyulaşmasına ve hatta morarmasına neden olarak kötü görünmesine sebep olmaktadır. Ayrıca dişlerin kolay çürümesine neden olan sigara dişlerin daha çabuk kırılmasına ve dökülmesine de neden olmaktadır. Sadece dişlerin değil ağzı da olumsuz etkileyen sigara ağızda bazı yaraların oluşmasına ve kötü ağız kokusuna neden olmaktadır. Hem vücudumuz hemde diş ve diş eti sağlığı için sigarayı bırakmanız sağlık açısından daha faydalı olacaktır.

Fresh Tea Çay İçeriği ve Kullanımı

Birçok kişi tarafından satın alınarak kullanılan freshtea, içerisinde birbirinden farklı bitkileri bulundurmaktadır. Ayrıca 1 paket içerisinde 30 süzme çay vardır ve bir paket fresh tea toplamda 15 günlük kullanım içindir. Birbirinden farklı bitkilerden oluşan fresh tea içerisinde ise;

– Alkaloids,

– beta carotene,

– folate,

– gluconasturtiin,

– ıron,

– mucilage,

– magnesium, niacin, protein, vitamin B6, vitamin C, vitamin E, vitamin K, zeaxanthin gibi karışımları içermektedir. Bay bayan herkesin kullanabileceği fresh tea sadece kronik hastalığı bulunan kişiler tarafından kullanılması tavsiye edilmemektedir. Fresh tea kullanmak isteyen kronik hastalığı bulunan kişilerin kullanmadan önce doktora danışmaları ve daha sonra kullanmaları daha sağlıklı olacaktır.

Fresh Tea Nasıl Kullanılır?

Hem sabah hem akşam yani günde 2 sefer çay olarak tüketmektedir. 1 kupa bardağı kaynamış suya 1 adet fresh tea süzme çay atarak 5-6 dakika kadar demlenmesini bekleyin ve demlendikten sonra bekletmeden hemen tüketin.

Fresh Tea Nereden Bulurum?

En ucuz ve kampanyalı fiyatları ile birlikte Ankara, Kırşehir, Zonguldak, Malatya, Karaman, Bayburt, Sinop, İstanbul ve daha birçok şehrimizden rahatlıkla temin edebilirsiniz. Fresh Tea çay hakkında detaylı bilgi almak ve sipariş vermek için sitemiz üzerinden sipariş formunu doldurarak kolay ödeme seçenekleri ile sizde Fresh Tea çayına sahip olabilirsiniz.

Fresh Tea Satışını Yaptığımız Avrupa Ülkeleri

Fresh Tea Avrupa’da nereden bulurum? En ucuz ve kampanyalı fiyatları ile birlikte Almanya, Lüksemburg, İtalya, Moldova, Kanada, Norveç ve daha birçok Avrupa ülkelerinden sipariş verebilir ve kısa bir sürede bu ürüne sahip olursunuz. Daha detaylı bilgi ve sipariş için sitemizi takip edebilir kampanyalar hakkında bilgi edinebilirsiniz.

Aşağıdaki Kelimelerden Sitemize Ulaştınız;
fresh tea, freshtea, fresh tea çay, fresh tea nedir, fresh tea nereden bulurum, fresh tea içeriği nedir, fresh tea içinde bulunan bitkiler, fresh tea ne işe yarar, fresh tea sigara bıraktırıcı, fresh tea nasıl kullanılır, fresh tea sipariş, fresh tea özellikleri, fresh tea avrupa sipariş, fresh tea almanya, fresh tea almanya sipariş, sigara, sigarayı bırakma yöntemleri, sigarayı nasıl bırakırım, nikotinin zararları, germany order, sigarayı bıraktıran bitkiler

Ürün Seçiniz


Teslimat Bilgileriniz
Ad Soyad
Telefon Numaranız
E-Posta
Teslimat Adresi
Ülke
Şehir
İlçe
Sipariş Notu

Ödeme Yapınız

Kredi Kartı İle Ödeme
Kart Sahibi
Kart Numarası
Son Kullanım Tarihi
CVC

Mesafeli Satış Sözleşmesini Okudum ve Kabul Ediyorum. Bu bilgiyi göndererek, yukarıda vermiş olduğum bilgiler doğrultusunda benimle iletişime geçme yetkisini vermiş bulunuyorum. Bu web sayfasının Gizlilik Politikasını kabul ediyorum.