‘’ES16’’ ile Kilo Kontrolü Senin Elinde!

Tüm sporların fazla kiloların verme üzerinde olumlu etkisi olduğu gibi bazı sporların etkisi oldukça fazladır. Zamanla alınan fazla kilolar hareketsiz yaşam sonucu daha fazla artarak verilmesi daha da imkansız hale gelmiştir. Özellikle gün içerisinde yeteri kadar hareket etmememiz birde üzerine yanlış beslenme alışkanlıklarına kapılmamız kilo almamızı kaçınılmaz hale getirmiştir. Fakat her konuda olduğu gibi fazla kiloların verilmesi de imkansız olmayıp bu fazla kiloların verilmesi tamamen bizim elimizdedir.

Özellikle spor yapmanın fazla yağlanmanın vücuttan atılması ya da kasa dönüşmesi bu fazla kiloların verilmesi için oldukça önemlidir. Bu nedenle fazla kilolara sahip biriyseniz spor yaparak forma girebilirsiniz. Tüm spor faaliyetlerinin kilo vermemiz üzerinde ki etkisi olduğu gibi yüzmenin etkisi çok daha fazladır. Eğlenceli spor dallarından biri olan yüzme, aynı zamanda vücutta bulunan tüm kasların çalışmasına neden olmaktadır. Özellikle yüzebilmek için suya karşı verdiğimiz mücadele daha fazla efor harcamamıza ve dolayısıyla daha fazla kalori yakmamıza neden olmaktadır.

ES16 Kapsül Nedir?

Formda kalmak isteyen ve diyet yapan kişilerin tercihleri arasında olan ES16, kapsül şeklinde tüketilen ve son zamanlarda birçok kişi tarafından kullanılan diyet ürünlerinden biridir. Bazı vitaminlerden ve doğal bitkilerin extresinden oluşan ES16 içerisinde ise; Üzüm Çekirdeği Ekstresi 40 Mg, Lotus Yaprağı Ekstresi 172 Mg, Yeşil Çay Ekstresi 96 Mg, Salep Orchidaceae 62 Mg, E Vitamini 7 Mg, L-Carnitine 69 Mg, C Vitamini 54 Mg bulunmaktadır. Ayrıca 1 kutu ES16 içerisinde 60 kapsül bulunmaktadır.

ES16 Kapsül Nasıl Kullanılır?

Kolay kullanım özelliği olan ES16 kapsül, sabahları aç karnına 2 kapsül ya da sabah ve akşam öğünlerinden 30 dakika önce bol su ile 1 adet almanız önerilmektedir. Doktorunuz tarafından başka şekilde önerilmediği taktirde günlük diyet ve egzersizlere ek olarak kullanabilirsiniz. Bunun dışında önerilen kullanım koşulları dışına çıkmamaya ve çocukların ulaşamayacağı yüksek yerlerde muhafaza etmeniz tavsiye edilmektedir.

ES16 Kapsül Yan Etkisi Nedir?

Belirli yaşta ve bazı hastalıkları bulunan kişilerin kullanmaması gereken ES16 başta 18 yaşın altındaki kişiler tarafından kullanılması uygun görülmemiş ve tavsiye edilmemiştir. Bunun dışında kronik hastalığınız ya da sürekli kullandığınız herhangi bir ilaç varsa kullanmadan önce doktorunuza danışmayı ihmal etmeyin. İçeriğinde yer alan bitkilere alerjisi olanlar, hamileler, emziren anneler tarafından kullanılması önerilmez. Beklenmeyen bir etki görüldüğünde doktorunuza başvurmanız önerilmektedir.

ES16 Nereden Bulurum?

En ucuz ve kampanyalı fiyatlar ile birlikte Ankara, Isparta, Samsun, Iğdır, Mersin, Adıyaman, Ordu, Hatay, İzmir, İstanbul ve daha birçok şehrimizden rahatlıkla ES16 temin edebilirsiniz. Ürün hakkında detaylı bilgi almak ve sipariş vermek için sitemiz üzerinden sipariş formunu doldurarak kolay ödeme seçenekleri ile birlikte sizde ES16 sahip olabilirsiniz.

ES16 Satışını Yaptığımız Asya Ülkeleri

ES16 Asya’da nereden bulurum? En ucuz ve kampanyalı fiyatları ile birlikte Azerbaycan, Suriye, Irak, Japonya, Moğolistan, Çin ve daha birçok Asya ülkelerinden sipariş verebilir ve kısa bir sürede bu ürüne sahip olabilirsiniz. Daha detaylı bilgi almak isterseniz ya da sipariş vermek isterseniz sitemizden bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

Aşağıdaki Kelimelerden Sitemize Ulaştınız;
ES16, es16, es16 nedir, es16 nereden bulurum, es16 satışı, es16 sipariş, es16 kullanımı, es16 nasıl kullanılır, es16 içeriği nedir, es16 yan etkisi nedir, es16 yan etkisi var mı, es16 kimler kullanabilir, es16 kullanıcı yorumları, es16 kullananlar, asya sipariş, es16 asya, azerbaycan sipariş, es16 azerbaycan, es16 azerbaijan order, es16 asyada nereden bulurum, diyet ürünleri, kilo kontrol, diyet, kilo vermek, kilo kontrol ürünleri

Ürün Seçiniz


Teslimat Bilgileriniz
Ad Soyad
Telefon Numaranız
E-Posta
Teslimat Adresi
Ülke
Şehir
İlçe
Sipariş Notu

Ödeme Yapınız

Kredi Kartı İle Ödeme
Kart Sahibi
Kart Numarası
Son Kullanım Tarihi
CVC

Mesafeli Satış Sözleşmesini Okudum ve Kabul Ediyorum. Bu bilgiyi göndererek, yukarıda vermiş olduğum bilgiler doğrultusunda benimle iletişime geçme yetkisini vermiş bulunuyorum. Bu web sayfasının Gizlilik Politikasını kabul ediyorum.