Doğal Yollarla Nasıl Kilo Alırım ?

Kilo veremeyenler kadar kilo alamayanlar‘da var sizde bilirsiniz kilo vermek oldukça zordur ancak bazen ise kilo almak daha zor bir hal alıyor nasıl kilo alırım diye düşünenler için tek bir şey gelir akıllarına beslenmek yemek içmek gelir bu doğrudur ve ancak doğru beslenmek önemlidir bizde sizlere doğru beslenmeniz içn gereken birkaç detayı anlattık

377fa71df20afb90371e3ef50cfaab3f

Nasıl Kilo Alırım: Kilo almanıza yardımcı olacak besinler

Tüm yumurta: Ekonomik ve protein deposudur. A, D, ve E vitaminlerini içerir, bol kolesterol ile yüklüdür.

Tereyağı: Tereyağı uzun süreli kilo artışı ile bağlantılıdır. Tereyağını düzenli tüketin. Fazlası kalbinize zarar verebileceğinden tereyağı tüketiminiz ölçülü olmalıdır.

Ton Balığı: Ton balığı sadece yağ asitleri almanıza yardımcı olmaz, aynı zamanda fiziksel refahınızıda yükseltir.

kilo-alan-insanlar

Doğal meyve suyu: Kilo almak için gerekli olan şeker ve ilave besinleri %100 meyve suyu tüketerek kazanabilirsiniz. Her gün doğal meyve suyu içmek sağlıklı ve besleyici bir yoldur.

Kepekli Ekmek: Her gün tam bir kepekli ekmek yediğinizde dilim başı 69 kcal depolamış oluyorsunuz. Sağlıklı yemeklerin yanında tercih edebilirsiniz.

Nasıl Kilo Alırım: Kalorisi yüksek besinler

Fıstık ezmesi – Bu size yaklaşık 192 kalori verir artı protein ekstra yüksektir.

Enerji çikolataları – Vücudunuza bol bol yulaf ve fıstık takviyesi görevi görür. Kahvaltı içim hem sağlıklı hem de yaklaşık 500 kalori barındırıyor.

Peynir – Sabahları bir porsiyon peynir 69 kalori içermektedir. Peynir sütün konsantre halidir. Bu yüzden protein, kalsiyum, yağ ve kolesterol içerir.

untitled-1

Yağ – Yemeklerinize ekstradan yağ eklemek kalori arttırımınıza yardımcı olur. Zeytinyağı ve kanola yağını tercih edin. Bunlar sağlığınız için önem taşır ve sağlıklı bir şekilde kalori kazanırsınız.

Muz – Bir muz yaklaşık 100 kalori içerir. Sadece karbonhidrat bakımından zengin değil, aynı zamanda egzersiz için yakıt görevi görür.

Bize bu kelimeleri kullanarak ulaştınız ; kilo almak istiyorum nasıl kilo alınır , nasıl kilo alınır , kilo aldıran yiyecekler , nasıl kilo alabilirim ne yemeliyim , kilo almak için ne yemeliyim , kısa zamanda kilo nasıl alınır , doğal yollarla nasıl kilo alınır , nasıl kilo alınır çok zayıfım , zayıflıktan nasıl kurtulunulur , çok zayıfım nasıl kilo alırım , doğal yollarla kilo almak