ÇAKŞIROTU KÖKLÜ ÇAY 42’Lİ KARIŞIK BİTKİ SÜZEN POŞET (NURS)

Çakşırotu Köklü Çay 42’li Karışık Bitki Süzen Poşet (Nurs)

Maydanozgiller ailesinden olan çakşırotu, boyu 3 metreye ulaşabilen otsu bir bitkidir. Çaksırotu insan sağlığı açısından şifalı bitkiler arasına girmektedir. Çakşırotunun anavatanı Afganistan ve İran’dır. Bitkinin kokusu pek hoş olmasa da şifalıdır. Az nemli topraklarda yetişen sarı bitkilere sahip bir bitkidir.

 Çakşırotu Köklü Çay 42’li Karışık Bitki Süzen Poşet (Nurs) vücudun güçlenmesine yardımcı olur. Sinirsel ve ruhsal bozuklukların giderilmesinde yardımcı olur. Aynı zamanda çakşır otunun afrodizyak etkiye sahip olduğu söylenmektedir. Cinsel gücün artmasına destek verir.  Deri rahatsızlıklarının iyileşmesine yardımcı olur. İştahın artmasına yardım eder. Vücudun toksinlerden temizlenmesine yardımcı olur. İdrar yolunda taş oluşmasına engel olmaya yardımcıdır. Kadın hastalıklarının giderilmesine yardımcı olur. Bağışıklık sisteminin güçlenmesine destek verir.

Çakşırotu Köklü Çay 42’li Karışık Bitki Süzen Poşet (Nurs) İçeriği Nedir?

Çakşırotu Köklü Çay 42’li Karışık Bitki Süzen Poşet (Nurs) bitkisel ve doğal bir bitki çayıdır. Çakşırotu kurusundan elde edilmiştir.

Çakşırotu Köklü Çay 42’li Karışık Bitki Süzen Poşet (Nurs) Nasıl Kullanılır?

Çakşırotu Köklü Çay 42’li Karışık Bitki Süzen Poşet (Nurs) bir kutusunun içerisinde 42 adet çakşırotu bitki çayı süzen poşet bulunmaktadır. 1 fincan sıcak su içerisine 1 adet Çakşırotu Köklü Çay 42’li Karışık Bitki Süzen Poşet (Nurs) bulunmaktadır. Günde 1 ya da 2 defa tüketilmesi tavsiye edilir.

UYARI: Çakşırotu Köklü Çay 42’li Karışık Bitki Süzen Poşet (Nurs) bir ilaç değildir. Hiçbir hastalık tedavisinde kullanılmaz. Herhangi bir yan etkide doktorunuza başvurunuz. Hamile ve emziren bayanların kullanmadan önce doktoruna başvurmaları tavsiye edilir. Serin ve kuru yerde muhadfaza ediniz. Çocukların ulaşamayacağı yerlerde saklayınız.

Ürün Seçiniz


Teslimat Bilgileriniz
Ad Soyad
Telefon Numaranız
E-Posta
Teslimat Adresi
Ülke
Şehir
İlçe
Sipariş Notu

Ödeme Yapınız

Kredi Kartı İle Ödeme
Kart Sahibi
Kart Numarası
Son Kullanım Tarihi
CVC

Mesafeli Satış Sözleşmesini Okudum ve Kabul Ediyorum. Bu bilgiyi göndererek, yukarıda vermiş olduğum bilgiler doğrultusunda benimle iletişime geçme yetkisini vermiş bulunuyorum. Bu web sayfasının Gizlilik Politikasını kabul ediyorum.