Biosante Detoks Nasıl Kullanılır? İşe Yarar mı?

Biosante Detoks, sabah ve akşam olmak üzere iki ayrı detoks ürününden oluşmaktadır. Sabah detoksu içerisinde yeşil limon, elma ve alkali desteği yer alır. Akşam detoksu içerisinde pancar ve probiyotik desteği yer almaktadır. Bu ürünlerin kullanımı ile vücut arınma sürecine girer.

Biosante Detoks Faydaları ve Zararları

Biosante detoks, vücuda giriş yapan doğal bir maddedir. İlk olarak sabah detoksu ile vücuda giriş yapar. Giriş yaptığı an itibariyle arındırma işlemiş başlamış olur. Gece vücutta oluşan toksinler gündüz kullanılan Biosante detoks tarafından vücuttan uzaklaştırılır. Aynı zamanda bağırsaklarda bulunan ve yağ yakımına engel olan parazitlerde uzaklaştırılır.  İçeriğinde bulunan alkali değeri yağ dengenizi sağlamaya başlar ve böylece vücutta bulunan fazla yağların atılması sağlanır. Akşam detoksu ile alınan fazla şeker dışarı atılır. Bu nedenle vücut enerji ihtiyacını sağlamak amacıyla yağlara yönelecektir.  İçeriğinde bulunan probiyotiklerde bağırsaklara destek olarak sindirim ve boşaltım sistemini rahatlatmaktadırlar.

Biosante detoksun bilinen herhangi bir zararı yoktur. Klinik testlerden geçirilen ürünü hamile ve emziren anneler, içeriğinde bulunan meyve ve sebzelere alerjisi olanların dışında kalan herkes gönül rahatlığı ile kullanabilirler.

Biosante Detoks Nasıl Kullanılır?

Biosante sabah detoksu kullanımı: Sabah detoksunu uyanır uyanmaz 1 su bardağı soğuk ya da ılık su ile tüketiyorsunuz. Bu tüketimle beraber içeriğinde bulunan ürün etkileşime geçerek faaliyet sürecini başlatır.

Biosante akşam detoksu kullanımı: Akşam detoksunu akşam yemeği sonrası 1 su bardağı soğuk ya da ılık su ile tüketmelisiniz.  Tüketim ile birlikte vücudunuz kendini gece metabolizmasına hazırlamaya başlar.

Biosante Detoks İşe Yarar mı?

Biosante detoks, içeriği ile vücuda detoks etkisi yapmakla kalmayacak aynı zamanda metabolizmanın hızlanmasını sağlayarak yağ yakımı ve kilo verimi konusunda faydalı olacaktır.Yurt dışında ve Türkiye’de  biosante detoks kullananlar, kilo verme süreçlerinde en iyi destekçileri olduğunu belirtmişlerdir. Bir çok kullanıcı ürünü kullanmaya başladıkları ilk ay ortalama 8 kg’a kadar kilo vermişlerdir. Aşağıdaki videoda ürünü kullanan bir kullanıcının kilo verme sürecini dinleyebilirsiniz.

 

Türkiye’den Biosante Detoksu Nasıl Sipariş Verebilirim?

Biosante Detoksu Ankara, İstanbul, İzmir,  Samsun, Antalya, Kastamonu başta olmak üzere Sincan, Safranbolu, Hopa, Kağızman , Çerkeş gibi ilçelerden ayrıca Türkiye’nin her noktasından sipariş verebilir , hızlı kargo ve kapıda ödeme imkanlarından yararlanabilirsiniz. Biosante Detoks için tek yapmanız gereken sipariş formun u doldurmak olacak.

Avrupa’dan Biosante Detoksu Nasıl Sipariş Verebilirim?

Biosante Detoksu bütün Avrupa, Asya,Uzakdoğu, Afrika, Ortadoğu ülkelerine gönderim yapılmaktadır. Kapıda ödeme seçeneğimiz yoktur. Sizlerde Biosante Detoksu sipariş vermek istiyorsanız Amerika,Almanya, Fransa, Avusturya, İngiltere, Londra,  Brüksel, Paris, Sidney gibi bir çok ülke ve şehirden whatsapp ve sipariş formu ile veya bizzat arayarak kolay bir şekilde sipariş verebilirsiniz. Bütün Avrupa ülkelerine bir günde kargo seçeneğinden yaralanmak istiyorsanız kolay para yollama seçeneğinden yararlanabilirsiniz.

Avrupa ve Bütün Dünya ülkelerinden kolay ödeme seçeneklerimiz ;

– Hesaba Havale

– Money Gram

– Ria Express

– İBAN Numarasına Havale

– İnternet Üzerinden Online Ödeme

– PTT isma Havale Seçeneğinden yararlanabilirsiniz.

– İsma Havale

– UPT

– Western Union

– Kredi Kartı

Siparişlerinizi Bekler, iyi günler dileriz…

Ürün Seçiniz


Teslimat Bilgileriniz
Ad Soyad
Telefon Numaranız
E-Posta
Teslimat Adresi
Ülke
Şehir
İlçe
Sipariş Notu

Ödeme Yapınız

Kredi Kartı İle Ödeme
Kart Sahibi
Kart Numarası
Son Kullanım Tarihi
CVC

Mesafeli Satış Sözleşmesini Okudum ve Kabul Ediyorum. Bu bilgiyi göndererek, yukarıda vermiş olduğum bilgiler doğrultusunda benimle iletişime geçme yetkisini vermiş bulunuyorum. Bu web sayfasının Gizlilik Politikasını kabul ediyorum.