Beyaz Lahana Diyeti İle Ödem Atın, Zayıflayın

Diyet yaparken besinler çok önemli ve çoğu diyette artık zayıflatmaya yönelik olan besinin adında ve sağlık olarak da insanı yormuyor yıpratmıyor. Sizin için en iyi çözüm kendinize bu ölçüde yararlı olabilecek olan en iyi sebze ya da meyve ve o diyeti bulmak olmalı ve işte onlardan birisi de beyaz lahana diyeti. Vücudumuzdaki yağların hızlı bir şekilde yakılmasına yönelik olan bir diyettir.

Bu diyeti yaparken beyaz lahananın çorbasından faydalanacaksınız. Çorbanın malzemeleri ise şöyle;

1 orta boy lahana

6 adet küçük boy soğan

1-2 adet domates

2 adet yeşilbiber

1 demet maydanoz

Az miktarda tuz ve karabiber

Beyaz lahana diyeti;

1.Gün:

Çorba ve meyve günü: bu gün muz dışında her türlü meyveyi tüketebilirsiniz. Kalorisi yüksek olan meyveleri de pek tercih etmeyin. Hazırlanan çorbadan istediğiniz kadar için.

cabbage-soup-diet-recipe

2.Gün:

Çorba ve sebze günü: bu gün çorbayla birlikte sadece sebze yiyebilirsiniz. Haşlanmış ve çiğ sebze tüketin. Bu gün meyve tüketmemelisiniz.

Organik_sebzeler

 

3.Gün:

Çorba meyve ve sebze günü: bu gün diğer günlerdeki gibi dilediğiniz meyve veya sebzeyi yiyebilirsiniz. Acıktığınızda çorbayı içebilirsiniz.

meyveler_2

Bu ödem attırıcı diyet ile hem zayıflayın, hem de ödemlerinizden kurtulup sağlıklı bir şekilde yol alın.

Aşağıdaki kelimelerden sitemize ulaştınız:

Beyaz lahana diyeti, lahana diyeti, popüler diyetler, güncel diyetler, kalorisi az meyveler, en kalorili sebzeler, kavun diyeti, karpuz diyeti, dukan diyeti, isveç diyeti, ender saraç diyetleri, zararsız diyetler, şok diyetler, spor ve kalori, beden kitle endeksi, ideal kilo, ideal kilo hesaplama