Alkali Form İle Formuna Sahip Çık!

Su hariç yenilen ve içilen tüm besinler bir takım kaloriye sahiptir. Diyet yaparken en az kaloriye sahip besinleri tüketerek vücudun en az yağı almasını sağlar ve kilo almayı durdurmayı hedefleriz. Çok sık duyduğumuz bir kelimedir kalori. Aman şunu yeme bu kadar kalori, aman bunu yeme kalorisi çok fazla gibi gibi. Diyet programı uygulayanlara bazı besinler hiç verilmez, bazıları arada verilirken bazı besinlerin ise sınırsız tüketimine izin verilir. Özellikle diyet programlarında sıkça karşımıza çıkan salatalık en masum besin olduğu söylenmektedir ve kilo verme üzerinde oldukça etkili olduğu söylenmektedir. Bir grup uzman salatalığın azda olsa bir kaloriye sahip olduğunu söylerken bazı uzmanlar ise salatalığın hiçbir kalorisi olmadığını idda etmektedir. 100 gr. taze salatalığın içerdiği besin değerleri şunlardır: 15 kalori, 0,9 gr. Protein, 3,4 gr. Karbonhidrat, 0 kolesterol,  0,1 gr. Yağ, 0,5 gr. Lif bulunmaktadır. Çok az miktarda olsa da belirli ölçüde bir kaloriye sahip olan salatalığın aynı zamanda %90’ının su olduğu söylenmektedir. Diyet programında bolca yer verdiğiniz salatalık hem diyetinizi etkilemediği hem de uzun süre tok tutarak en çok tükettiğiniz besinler arasına girecektir.

Alkali Form Nedir?

50 ml. şişe içerisinde olan Alkali Form, suyun pH derecesini yükseltmek ile görevlidir. Günlük hayatta sürekli gün içinde tükettiğimiz suların derecesi 7 civarında iken Alkali Form, bu rakamın 7’nin üzerinde olmasını sağlamaktadır.

Alkali Form Nasıl Kullanılır?

Bir şişe 30 günlük kullanım için olan Alkali Form, damlalık halinde ve kolay taşınabilir özelliği olması sebebiyle her an yanınızda bulundurarak tüketebileceğiniz bir üründür. Kullanımı oldukça kolay ve zahmetsiz olan Alkali Form damlası, 1 bardak içme suyunun içerisine 4-5 damla damlatılarak tüketilir. Günde en az 6-7 bardak tüketerek ve tüketimi daha çok öğün aralarında ya da aç karnına yapmanız daha etkili sonuçlar alabilmenize yardımcı olmaktadır.

Yan Etkisi Nedir?

 Çocukların erişemeyeceği yüksek yerlerde ve oda sıcaklığında saklayabilirsiniz.Suyun sadece pH derecesini yükseltmek için kullanılan Alkali Form, bay bayan herkesin rahatlıkla kullanabileceği bir ürün olup şimdiye kadar herhangi bir yan etki ile karşılaşmamıştır. İsterseniz kullanmadan önce doktorunuza danışabilir ve öyle tüketebilirsiniz.

Alkali Form Nereden Bulabilirim?

Alkali Form nereden bulabilirim? En ucuz ve en hesaplı kampanyaları ile birlikte Ankara, Çorum, Manisa, Şanlıurfa, Yozgat, Antalya, Samsun ve Türkiye’nin diğer tüm illerinden rahatlıkla temin edebilirsiniz. Sizlerde Alkali Form siparişi vermek istiyor ve ödeme seçenekleri hakkında da detaylı bilgi sahibi olmak istiyorsanız, sitemiz üzerinde yer alan sipariş ver sayfasına tıklayarak kolay ödeme seçenekleri ile birlikte Alkali Form sahibi olabilirsiniz.

Alkali Form Satışını Yaptığımız Avrupa Ülkeleri

Alkali Form Avrupa’da nereden bulurum? En ucuz ve kampanyalı fiyatları ile birlikte Almanya, Fransa, Norveç, Danimarka, Lüksemburg, Yunanistan ve daha birçok Avrupa ülkelerinden sipariş verebilir ve kısa bir sürede Alkali Form sahibi olabilirsiniz. Daha detaylı bilgi ve sipariş için sitemizi takip edebilir kampanyalar hakkında bilgi edinebilirsiniz.

Aşağıdaki Kelimelerden Sitemize Ulaştınız;
alkali su nedir, alkali nasıl içilir, alkali su kilo verdirir mi, alkali form nedir, alkali form içeriği, alkali form kullanımı, alkali form kimler içebilir, alkali su zararlı mı, avrupa, sipariş, ödeme, kargo, kampanya, alkali su nasıl yapılır, alkali form kullanıcı yorumları, avrupada nereden bulurum, alkali form avrupa

Aşağıdaki sipariş formunu doldurarak en kısa sürede Alkali Form Damlasına uygun fiyatlar ile sahip olabilirsiniz.

Ürün Seçiniz


Teslimat Bilgileriniz
Ad Soyad
Telefon Numaranız
E-Posta
Teslimat Adresi
Ülke
Şehir
İlçe
Sipariş Notu

Ödeme Yapınız

Kredi Kartı İle Ödeme
Kart Sahibi
Kart Numarası
Son Kullanım Tarihi
CVC

Mesafeli Satış Sözleşmesini Okudum ve Kabul Ediyorum. Bu bilgiyi göndererek, yukarıda vermiş olduğum bilgiler doğrultusunda benimle iletişime geçme yetkisini vermiş bulunuyorum. Bu web sayfasının Gizlilik Politikasını kabul ediyorum.