3 Günde 3 Kilo Diyeti Nedir? Nasıl Yapılır?

3-gunde-3-kilo-diyeti-yapanlar

Yaz ayları kapımıza dayandı. Hızla aldığımız kiloları yine hızla vermek ve yazın, sahilin, kumsalın,  bol yeşil doğa, ve sporun tadını doya doya çıkarabilmek için fit ve formda bir vücuda ihtiyacımız olacak. Hantal ve oldukça yağlı bir bedenle hem rahat nefes alamamak hem de dilediğimizce hareket edememek bizi hem kısıtlayacak hem de psikolojik olarak rahatsız edecek. Peki kısa zamanda kolay ve hızlı zayıflamak mümkün müdür?

3-gunde-3-kilo-verdiren-diyet

Son günlerde dilden dile dolaşan diyetlerden biri olan 3 günde 3 kilo diyeti gerçekte nedir, aslı var mıdır yada nasıl bir diyettir birlikte bakalım ve hemen denemeye başlayalım.

Şok Diyet Nasıl Yapılır?

Hızlı kilo verdirmeyi amaçlayan bu diyetin kişiden kişiye değiştiğini göz önünde bulunduralım. Örneğin alerjinizin olduğu veya midenize dokunan yiyecekler varsa onları başka besinlerle değiştirmek daha mantıklı.

3-gunde-3-kilo-diyeti

1. gün
Sabah: 1 dilim tam buğday ekmeği, 1 adet haşlanmış yumurta, 1 bardak şekersiz çay

Öğlen: 1 porsiyon az yağlı ya da yağsız sebze yemeği, 1 kase yoğurt

Akşam: 1 kase sebze çorbası (kremasız), 1 büyük kase bol yeşillikli salata (bol yağ içeren malzemelerle hazırlanan salata sosları kullanılmamalı)

2. gün
Sabah: 1 dilim tam buğday ekmeği, 2 dilim beyaz peynir, 1 bardak şekersiz çay

Öğlen: 100 gram kırmızı et, 1 büyük kase bol yeşillikli salata

Akşam: 1 porsiyon haşlanmış sebze

3. gün
Sabah: 1 su bardağı az yağlı süt, 1 adet haşlanmış yumurta, 1 bardak şekersiz çay

Öğlen: 1 kase sebze çorbası, 1 büyük kase bol yeşillikli salata

Akşam: 200 gram ızgara balık, 1 büyük kase bol yeşillikli salata

3 günde 3 kilo nasil verilir

Bu diyette dikkat edilmesi gereken bir diğer husus ise 3 gün sürecek diyet boyunca ara öğünlerde sıklıkla ayran ve bitki çayı içebilir, bünyenizin kaldıramayacağı kadar aç hissettiğiniz anlarda paketsiz doğal ceviz içi, fındık, badem gibi kuru yemişlerden çok az miktarda yiyebilirsiniz. Yine
diyet boyunca gün içinde bol miktarda su içmeyi de asla ihmal etmemelisiniz.

Bize Bu Kelimelerden Ulaştınız

3 günde 3 kilo taylan kümeli, 3 günde 3 kilo kadınlar kulübü, 3 günde 15 kilo diyeti, 3 günde 5 kilo verdim, 3 günde 5 kilo verdiren şok diyet, 3 günde 2 kilo, diyet listesi, sok diyet 10 kilo, 3 günde 3 kilo verilir mi, 3 günde 3 kilo verdiren diye, 3 günde 3 kilo diyeti kızlar soruyor