2015 Makyaj Trendleri

Dolgun kirpikler, pembe yanaklar, metalik gözler ile bu sezon makyajlarda sadelik gibi bir durum ön planda olsa da canlı renklere de yer veriliyor. 2015 sezonun en çok dikkat çeken makyaj trendleri. Bu sezonda en çok hangi trendlerin yapıldığını göreceğiz.

Makyaja yer verilmemiş gibi görünen cilt
Uzun bir süredir trend olan ciltte makyaj kullanılmamış görünümü, bu sezon biraz daha sade bir görünüme geliyor. Stella McCartney ve Isabel Marant gibi büyük tasarımcıların defilelerinde sık sık görülen, yalnız fondöten ve pudra ile parlaklığı alınmış cilt ve mat dudaklar, 2015 sezonunun vazgeçilmezi olarak karşımıza çıkacak gibi görünüyor.

metalik
Metalik gözler
Gözlerinizde metalik bir görünüme hazır mısınız? Metalik renkte farlar yeni sezonda altın çağını yaşayacak. Ayrıca yalnızca göz kapaklarınıza değil, kirpiklerinizin altına ve göz pınarlarımızın bittiği kısma da hafifçe uygulanabilecek bu renk.

Çizgili tırnaklar
Bu sezon tırnaklarda renkli şekiller ya da ışıltılara yer yok. Pastel tonlarının üzerine çekilen tek çizgili modeller oje trendlerinde öne çıkan durumlardan bir tanesi.

6408promo.original.600x0.jpeg-600x330Renkli eyeliner
Mat siyah eyeliner, bu sezonda elektrik mavisi ve pembe gibi canlı renklere yerini bırakıyor. Sizde şaşırdınız değil mi? Bu sezon renkli bakışlar oldukça popüler olacağa benziyor. Kenzo ve Chanel podyumunda karşımıza çıkan renkli eyelinerlar kuyruklu modellerle beraber kullanılacak.

Pembe yanaklar
Elmacık kemiklerinizi pembe yapmaya hazırlanın. Doğal olarak güneşte hafif yanmış gibi görünen doğal tonlardaki pembe allıklar yeni sezonun favori güzellik trendlerinden bir tanesi. Hafif bir pudra, renkli bir parlatıcı ve pembe bir allık sezonun en kurtarıcı makyajlarından bir tanesi olacağı görünüyor.

makyaj_trendleri13

Dolgun kirpikler

Gözlerde Retro etkisine merhaba deyin. 2015 sezonunda kirpiklerimiz maskara ile dolacak. Bu sezon yoğun bir biçimde sürülen maskaralar, sezonun güzellik trendlerinden biri olmaya aday gibi görünüyor. Aynı zamanda kirpik altlarına da aynı şekilde maskara uygulayacağız.

 

Aşağıdaki kelimelerden sitemize ulaştınız:

2015 makyaj trendleri, makyaj, makyaj trendleri, dolgun kirpikler, renkli eyeliner, metalik gözler, pembe yanaklar, makyaja yer verilmemiş gibi görünen cilt